Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Egy 19 (majdnem 20) éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Egy 19 (majdnem 20) éves fiúnak h keltsem fel az érdeklődését irántaam? 14/L

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Várj 3-4 évet.
2013. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Majd 5 év múlva.
2013. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem javaslom. Nagy a korkülönbség, mást akartok (legalábbis az ő korában a fiúk legtöbbje már szexuális kapcsolatot is akar) és könnyen kihasználhat.

Ha eddig nem vett észre, akkor ezután se nagyon fog, menj tovább mielőtt beleesel.

2013. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még szerintem ezt tényleg hanyagold, nem túl jó ötlet. Ő már igényli a rendszeres szexualitást, te viszont ahhoz még fiatal vagy. Majd pár év múlva.
2013. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá és megmondod lefeküdnél vele


tuti felhivod vele a figyelmét

2013. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most lehet lefognak pontozni..

13 évesen összejöttem egy 19 éves fiúval, jártunk is körülbelül 7 hónapot. Utána nem sokkal elkezdett felém közeledni egy iszonyat helyes 22 (!) éves pasi, vele nem történt végül semmi, mert nagyon csúnyán megbántott, azt meg nem preferálom.

Nemsokára 15 éves leszek, de nagyjából 20 évesnek nézek ki (nem tehetek róla, de nem is bánom), nem vagyok ilyen tipikus "hülye liba", aki mindig nyávog, minden hétvégén takony részegre issza magát, de az intelligencia szintje a béka segge alatt van, és nem lehet vele semmiről sem beszélgetni.

Szóval.. Leginkább úgy kelhetnéd fel, hogy nézz ki idősebbnek a korodnál,legyél csinos, és legyél ÉRTELMES, és okos.

2013. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Saját korod beliekkel "próbálkozz". Ebben a korban nagyon sok az öt év korkülönbség. Mondom ezt úgy, hogy köztem és a barátom között is 5 év van, csak mi kicsit idősebbek vagyunk (én 24, ő 19). Szóval nem magával az 5 év különbséggel van baj, hanem azzal, hogy neki teljesen más igényei vannak, mint egy 14 évesnek (legalábbis remélem, hogy nem akarsz még szexelni...)
2013. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
először megkérdezted hogy kit válassz a 14 vagy 19 évest mert érdeklődnek irántad, erre kiderül, hogy nemők érdeklődnek irántad, csak választani a karsz h kire nyomulj és úgy látszik választottál.
2013. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó: egyáltalán nem nyomulni akarok. és bunkó vagy
2013. jún. 4. 16:44
 10/12 anonim ***** válasza:

bocsánat, de nem igazán támogatom , ebben a korban főleg az ilyen korkülönbséges kapcsolatokat...

egyetlen kivétel van, ha tényleg igazi párként, hosszútávon tud működni a dolgok, de az, hogy te fel kelted az érdeklődését aztán ő majd kihasználja a helyzetet semmi értelme

2013. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!