Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak kockák?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly, bár kicsit erősen lett fogalmazva... Na mindegy, a lényeg:

Ismerek egy fiút (évfolyamtársam, ha érdekel valakit), aki -a kockaság mellett- egész normális, bár kicsit "furcsa". Okosabbnak (és érettebbnek) hiszi magát a többieknél, amiből kívülről kb. annyi jön le, hogy játsza a felnőttet.

Nos, ennek az illetőnek megtetszett egy lány (kb 10/8.5 külsőre). A lány a létezéséről sem tudott, ami ellen nem is próbált tenni. Sikerült elintéznem (nem kis időm ment rá, de szeretek segíteni másokon, na), hogy találkozzanak. A lényeg, hogy a lány -bár voltak kétségei- elment a helyre (Mozi), és várt (nem tudom mennyit, én nem voltam ott). Másnap jön be a gyerek, és kérdezem, hogy "Na, milyen volt? ;)". Erre először mintha nem hallaná, majd zavartan mondja, hogy "m-mi?".


Elmondta, hogy nem ment el.... Hogy miért...? (És ez nem vicc)

LoL döntőt játszott... Hogy lehet valaki ilyen, most komolyan? Még ha akarata ellenére hívtam volna el, meg is érteném. De előre megbeszéltük, még örült is neki... Persze a lány is velem vitázott, és még a barátnőmnek is meg kellett magyaráznom, hogy mégis miért hívok más lányokat moziba :D

Végül tisztázták a dolgokat, és nem lett semmi az egészből (konkrétan a fiú pattintotta le a lányt zavarában).


A kérdésem pedig, hogy hogyan lehet valakinek fontosabb egy unalmas, nem létező pixeláradat egy szerelemnél?



2013. máj. 21. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hát a LoL az LoL, sajna bros before hoes szabály érvényesül itt is
2013. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem leírtad: zavarában, félelmében dobta a fiú a lányt. ha több önbizalma lenne, lehet, hogy összejött volna a lánnyal, akkor szerintem azért kicsit háttérbe szorulna a virtuális világ. lehet, hogy csak egy darabig, vannak, akiknek tényleg ez a szenvedélyük.
2013. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mivel fiatalok vagytok, lesz ez még rosszabb is

egyébként sokan függők e téren, azt hiszed felnőtt nem tud hülye lenni, hát láttam már

ez van majd később felnő, ha felnő

amúgy legközelebb nem kell beleavatkozni, mindenki azt csinál amit akar, ez az élet N

2013. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a neve?Melyik szerveren játszik?Melyik bajnokság döntőjén vett részt?Kihívom 1v1ezni...viccen kívül szerintem elég szánalmas
2013. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán hagynod kéne, hogy maga járjon el a saját ügyeiben és nem játszani a kerítőnőt, akkor nem kerülnél ilyen helyzetbe.
2013. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj de ha tudtad h ilyen miért szervezted meg a randit ? Aki kocka azt vélhetőleg jobban szereti a videojátékot pc.t, boxo.t, ps-t... Mint egy csajt.


Tapasztalatból mondom nekem is van ilyen ismerősöm még ahhoz is h ki menjen ebédelni könyörögni kell.

Nem h csajozzon, és az ilyen nem változik hidd el nekem.

Szerintem még prostihoz se fog menni mert ha megnézi h azér a pénzér v vesz játékot v ramot a gépébe...

"Azzal ö jobban jár."


Ne szervezz neki randikat kár vele foglalkozni.

Ha neki az a jobb akkor játszón az ő élete neki kell tudnia h végül is mit akar.

2013. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Énis kocka vagyok napi 5-6 h gépezéssel,de ilyet kihagyni...XD inkább a LoL,WoW és tsai csaj helyett ??? Kocka lvl 10000000
2014. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!