Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szakítottunk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottunk a barátommal, egész nap rossz kedvem és sírhatnékom van, mit csináljak, hogy jobb kedvem legyen, és sikerüljön minél hamarabb elfelejteni őt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is majdnem ilyen helyzetben vagyok. Ja.. Jó lenne tudni, hogy mi segíthet, de szerintem leginkább az idő.. Idő kell. Kitartást!! :/
2013. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miét szakítottatok? Próbáld meg kiírni magadból, hátha könnyebb lesz.
2013. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd ki magadból minden fájdalmadat... az lehet, hogy segít. És találj vmi időigényes hobbit, pl. vmi kreatívkodósat (ékszerkészítés, scrapbookozás), vagy kezdj el bélyeget gyűjteni. Meg menj el többet a barátokkal vagy egyedül ilyen-olyan programokra. A lényeg az, hogy eltereld vmivel a figyelmedet.
2013. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kösd le magadat... Az első napok nálam úgy teltek, hogy önkínzásba kezdtem, szomorú sírós zenéket hallgattam, 100-as zsebis filmeket néztem. De amikor meguntam az önsajnálatot elkezdtem lekötni a szabadidőmet, felvettem a kapcsolatot a régi új ismerősökkel, így ezen keresztül új embereket is megismertem. Eljártunk a csajokkal minden felé, moziba, kirándulni, csajos estéket tartottunk, bulizgattunk... Hogy lefárasszam magam elkezdtem futni, zumbázni... Utána tudatosan jobban figyeltem a külsőmre, ha a tükörben egy csinos lány néz vissza rád már jobb az egész nap hangulata, főleg ha elismerő pillantásokat is kapsz! :)

Tudom mennyire rossz, megszakad a szíved, hogy akit szerettél, akivel terveztél azzal megszakadt minden, megszűntek ezek az álmaid... De majd lesz más!

2013. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. itt leírtam nagyjából mindent.. aranyosak vagytok, megpróbálom:)
2013. máj. 22. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 hónap után így sikerült: egyszer csak leültem, leírtam a negatív és a pozitív tulajdonságait - gondolom nem kell részleteznem, melyik lett jóval hosszabb. Ezután valahogy a közömbösség fogott el. Egyszerűen csak az járt az eszemben: mi a francnak sírtam én egy ilyen után? :)
2013. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok: Tudom, hogy most neked ő a minden, én is voltam tini nekem is volt olyan szerelmem, hogy azt hittem ő a világ közepe, közben semmit sem ért, utólag nevetek is rajta...

Ne bánkódj emiatt a fiú miatt, nem vállalt fel téged és ez nem hiába volt. Tudta, hogy így szabadon flörtölgethet másokkal is, mint kiderült meg is tette.

Ennél csak jobbat fogsz találni, ne sírj!!!

2013. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezután a srác után még sírni sem érdemes. Ezt tartsd fejben és ne szomorkodj. Saját magad állítsd rá arra, hogy ezért nem érdemes könnyeket ejteni. Nem is akart téged felvállalni, te meg még sírsz is utána... Legyél már kicsit erős és fejben döntsd el, hogy ez így nem jó :-)
2013. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igazatok van :)hazudozott is más lányoknak, hogy a barátnőjével(azaz velem) összeveszett és nem is fogunk kibékülni, persze akkor még egyáltalán nem voltunk összeveszve..:D
2013. máj. 22. 13:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Na látod fel a fejjel! Sírás helyett ezután szigorúan csak kinevetni szabad ezt a szánalmas pasit! :)
2013. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!