Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajotok a tetoválással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajotok a tetoválással?

Figyelt kérdés

kitettem ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


és itt írták, hogy így tetoválás meg úgy..


Mi a bajotok vele? Normális Épkézláb választ kérek!


2013. máj. 22. 23:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

baromság, felesleges


eleve hülyeség tintát nyomatni a bőrödbe, de ha ez nem lenne elég


megbélyegez, mindenhol megnéznek miatta és vannak olyan helyek ahol szóba sem állnak veled ha viseled

2013. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nekem tetszik de csak akkor ha nem rajtam vna.
2013. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
az hogy gagyi. volt idö amikor az ember attól volt menö hogy kivan varrva az egész gyerek, de mozsmá nem igy van ez kéremszépen a tetkó az kissé szzar. eZ a véleményem.
2013. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Semmi.
2013. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele, ha ízléses, nem túl nagy és jó helyen van, na meg persze van értelme is. Eg yegész kicsit én is tervezek. Majd ha a testem azon része olyan lesz amilyennel elképzelem (hogy ne deformálódjon)
2013. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség. Valami egykor menő kriksz-kraksz pár év múlva már gagyinak számít aztán el lehet menni eltávolíttatni. Egy idő után elmosódik, ráncosodik a bőr aztán már csak egy tintafolt lesz. Semmi értelme.
2013. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem az egyik tetoválásom 5 éves, a másik 3, és egyelőre még a közelében sem járok annak, hogy megunjam, vagy gagyinak tartsam. pont annyira a részem, mint egy anyajegy.


de ez ilyen, kedves Kérdező, nem létezik olyan külső jegy, ami mindenkinek egyformán tetszetős lenne. van aki gusztustalannak, természetellenesnek tartja a tetkókat. nekem tetszik. kinek a pap, kinek a paplan.

2013. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem azért tetováltat az ember, mert menő, mint tíz éve, mikor még ez élt a köztudatban. Most már egyszerűen ízlésről van szó. Ha tetszik, csináltass, ha nem ne! És az egész lényege pont az, hogy neked kell tetszenie, nem másnak, hiszen magadnak csináltatod, nem másnak! Én tele vagyok tetoválásokkal, eddig minden pasimnak tetszett, senkit sem zavart és amúgy sem érdekel. Ha valakit zavar, akkor nem kezd velem. De mondom, eddig bárkinek mondtam, hogy vannak tetkóim, mindenki csak érdeklődött és soha senki nem mondta, hogy fúj. Szóval ne érdekeljen mi másoknak a véleménye, azzal törődj, hogy neked tetsszen! :)
2013. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, ha valaki teljesen tele van tetoválva, bár sok művészi tetoválás van; szóval szépnek látom őket, csak nem testen, hanem papíron. Plusz később változhat az ízlés, öregszünk, megereszkedik a bőr, csúnya lesz, többek között ezért nem csináltatok magamnak. Ettől függetlenül sok ismerősömnek van, valamelyikre azt mondom, ez milyen jól néz ki.

Az egyetlen marhaság, ha valaki arcra tetovál, munkakeresésnél elég nagy hátrányban lesz.

2013. máj. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

00:28

A házasság és a gyerekvállalás nagyobb felelősség, mert nem csak a saját életedről döntesz, mégis többen tartják elfogadhatónak, sőt talán kötelező érvényűnek is. Változik az ízlés, de csak magát bántja vele, ha megunja a saját tetkóját. Nem értem, miért ítélik el...

Nekem tetszenek a szép tetoválások.

2013. máj. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!