Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiteget egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiteget egy férfi egyszerre két nőt? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
szerintem ha 2 fele nézeget egyik sem érdekli igazán
2013. máj. 23. 06:40
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért a nők.:D
2013. máj. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen:D és: mind a két nő kell neki. A férfiak nagyon nagy többsége szívesen bevállalná a többnejűséget-ez köztudott:D
2013. máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan!

1. nem komolyan szerelmes

2. nem csak a férfiak érintettek ebben (ha nő teszi, az sem szerelmes)


Én fiatal (17-18 éves) koromban voltam így. Nagyon nem volt barátnőm, volt némi önbizalomhiány is a dologban részemről. Aztán egy klubrendezvényen megismertem egy csajt, aki nem tetszett különösképpen, de legalább valamelyest vevő volt rám. Eközben megismertem egy másik lányt is, aki szintén csak "félig" tetszett, de ő is vevő volt rám.

Utólag belátom, hogy elég szánalmas dolog volt, de az addigi csajtalanság után kinek ne esett volna jól, hogy két nő is van, aki érdeklődik az ember iránt.


Jó, hozzáteszem, hogy egyik sem volt óriási szerelem. Akit a klubban ismertem meg, azzal ugyan közel 5 évig ment ez a ciróka-maróka thriller, mert voltak dolgai, a másik lányt viszont sajnáltam, ő tényleg komolyan vett engem én meg nem őt. Mindez nagyon, nagyon sok éve volt már, meg is bántam, de mondom, fiatal csikóként, akkor ott jó ötletnek tűnt. És való igaz, szerelmes nem voltam egyikbe sem.

2013. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak kettőt? milyen pasi az? van ott még valahol egy-kettő talonban...


egyébként ez a pasi egészséges.. az evolúciónak jár egy csillagos ötös.


ő tudja, hogy NŐ nélkül sz*rt sem ér az élet..tehát..több nővel ...több öröm..mert a változatosság gyönyörködteti(őt is..höhö)

2013. máj. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!