Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerelmes belém, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes belém, vagy csak pusztán a kinézetembe?

Figyelt kérdés
Ez a fiú egy évvel idősebb nálam és azt mondta a legjobb barátnőmnek hogy ő azt akarja hogy én ballagtassam meg hogy jó a seggem.természetesen a barátnőm elmondta ezt nekem és amikor én visszakérdeztem mindent tagadott,és még azt is mondta hogy van barátnője.mondjuk közben elég piros volt a feje.az egyik oszt.társa odajött hozzám és elmondta hogy ez a fiú azt is mondta hogy járna velem meg hogy jól nézek ki.másnap a fiú egész nap integetett nekem ha meglátott és közben mint az őrült röhögött.most szerelmes belém vagy pusztán csak a kinézetem tetszik neki?

2013. máj. 23. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és másnap az a fiú aki adta nekem az infókat azt mondta hogy a fiú (aki szerelmes belém) még őt szidta le hogy elmondta ezeket nekem.mert természetesen én még az nap visszakérdeztem ezt attól a fiútól aki lehet szerelmes belém.
2013. máj. 23. 17:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden pasi a kinézetedbe szeret bele, a többi csak bónusz.
2013. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hány éves lehet a srác, de az biztos, hogy igencsak éretlenül viselkedik. Valószínűleg tetszel neki.
2013. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem odavan érted. De nem igazán kommunikáltatok akkor a külsőddel fogtad meg.
2013. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát azért szoktunk beszélgetni igaz nem sokat de multkor még azért is leszólitott hogy miért nem jelöltem vissza az ő haverját facebookon.
2013. máj. 23. 17:03
 6/7 A kérdező kommentje:
de akkor miért mondta hogy van barátnője???biztos nincs legalábbis a suliból biztos ogy nincs
2013. máj. 23. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a srác nem szerelmes hanem bolond. Ha szerelmes lenne akkor nem mondta volna, hogy van barátnője. Szerintem a külsőd tetszik neki.
2013. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!