Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 27 éves koromig még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 27 éves koromig még egy lánynak sem kellettem, akkor vége az életnek?

Figyelt kérdés
Nemsokára annyi vagyok, de még egy lány sem tudott vonzódni hozzám, még a legapróbb szikrányit sem, mert annyira ronda külsővel átkozott meg a sors. De nemsokára 27 éves leszek, és nagyon gáznak tartom, hogy még egy randim sem volt még soha sem, mert a lányok mindig visszautasítottak.

2013. máj. 23. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már megint teeee :D
2013. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az életnek nincs vége, de ha csúnya vagy, akkor ezután se nagyon fogsz kelleni a lányoknak, legfeljebb ha gazdag leszel.
2013. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neked ez a legfontosabb gondod az életben?
2013. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
94%

Tökmindegy mit válaszolunk, mindig kiírsz ezzel kapcsolatban egy kérdést, aztán minden kommentedben leírod, hogy csúnya, dagadt és alacsony vagy, ezért semmi esélyed.

Már nagyon idegesítő a folyamatos hisztid.

2013. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15 éve még azt hitted, hogy csak pisilni lehet vele. Honnan tudod hol lesz 15 év múlva?!?
2013. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja
2013. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert nyomorult vagy és nem teszel ellene.

Nem létezik olyan nyomi ember aki nem talál párt.

Én is dagi,ronda srác voltam semmi stílussal mégis szóba állt velem egy csinos csaj akivel sikerült összejönni.

Ezután megvolt az önbizalmam miatta lefogytam és már nem is nézek ki csúnyán.

Viszont át ne ess a túloldalra mert aztán annyira önző leszel és csak magaddal foglalkozol ,hogy nem lesz idő a lányokra.

2013. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Addig örülj amíg szabad vagy mint a madár! Tudom persze sokszor jó lenne egy társ de elhiheted hogy néha ér annyit a magányos élet mint egy kapcsolatban lévõ!
2013. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megint az "alacsony, dagadt és ocsmány" gyerek? :DDDD

Nem unod még? Azt hittem rájöttél már, hogy esélytelen vagy az életre is, nemhogy a szerelemre! :DDD

2013. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 laci911 ***** válasza:
Nos ha így gondolod akkor igen ...Olyan nincs , hogy nem tetszhetsz senkinek ...szerintem azt vàrod , hogy egy fullos kis cica baba majd oda jön ? Kezd el valahol olyan nőt keres aki figyel ràd Tehàt nézz , amelyik nem nézz az kilöve . Utcàn figyeld a reakciókat .
2013. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!