Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöjjek a sráccal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek a sráccal, ha apámnak és bátyámnak sem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel hétvégén smároltam meg tök jól elvoltunk és lehet lenne folytatása is, ha mindketten akarnánk. Én úgy látom rajta, hogy ő szeretné...

Viszont apám, bátyám és egyik fiú barátom sem bírja a srácot... Mit tegyek?


2013. máj. 23. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép is lenne ha lepattintanák a kezedről.
2013. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az nem elég, hogy neked tetszik a srác? Ne foglalkozz a többiekkel.
2013. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És apádékkal,vagy veled akar járni?
2013. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, hogy velem XD Csak nem szeretnék belőle veszekedéseket meg ilyenek, hogy "Minek jöttél vele össze? Ő ilyen meg olyan, nem hozzád való, balhés, stb.."
2013. máj. 23. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy, de ez katasztrófa

a haverod egyáltalán ne szóljon bele,

a tesód sem, nem ő jár vele,

apádnak miért nem tetszik? amúgy megmondod, hogy járni akarsz vele,

ezek szerint Te csak azzal járnál aki mindenkinek tetszik? N

2013. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

17 vagyok. a srác 20.

Egyáltalán nem csak azzal szeretnék összejönni, aki mindenkinek tetszik, csak azt sem szeretném, ha apámmal ezért rossz lenne a kapcsolatom...

Egyébként a srác haverjai közül jó páran füveznek, de ő nem, nem is szeretne, már próbálta, de elutasítja...Lehet ez a baja mindenkinek vele, de tuti ezen kívül más is, amit nem tudok, mi..

2013. máj. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!