Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretek nő lenni, más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek nő lenni, más is van így? L20

Figyelt kérdés
Sok baj van vele,főleg a menstruáció,meg az éves nőgyógyászati vizsgálatot útálom,pasiknak mér nem kell?Na meg a gyerekszülés:S

2013. máj. 23. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg a folyamatos hiszti.
2013. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Remélem, nem haragszol meg, ha a saját kérdésemmel válaszolok erre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azért mert nekünk 40 évesen nyúlnak majd fel a seggünkbe és az 1 irányú utcába ha szembe hajtanak bizony rettenetes dolog , amúgy ezt leszámítva igen jobb férfinak lenni jobb fizetés stb sorolhatnám az előnyöket de olyankor mindig leordítják a fejem az 1 enjoguság hívei nekik üzenem hogy akkor takarodjanak a nők gyárba 40 es kulcs al csavart meg anyát húzni a turbinákon , mert még 1 nőt sem láttam szereldében dolgozni :D
2013. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki kötelez rá, hogy gyereket szülj?
2013. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
én fiú vagyok ,és ha szép lány lennék bizony még a hónom alatt is lyuk lenne akkora ribanc lennék és lehúznám a férfiakat , jah várjatok sajnos ez nem 1 edi ötlet minden ócsaka R ibanc ezt csinálja.
2013. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem már a nőkétől eltérő testrészem tele van a fizetés kérdésével. Az ország egyes tájain, ha nem vagy csókosa valakinek, akkor örülhetsz, ha van munkád és minimálbért keresel. Az pedig férfinak-nőnek egyaránt 73 000 ft.
2013. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Pont ma mondtam húgomnak, hogy milyen jó ámr neki én szívesebben lennék lány, mint fiú, mert fiúként ronda vagyok és alig van lány, akinek bejövök, míg csajként mindegy hogy nézekki, lenne egy rakás rajongóm, akik bármit megtennének nekem csak azért, mert abban reménykednek, hogy utána jól meghúzhatnak. Örülj, hogy lány vagy, az a jó dolog!
2013. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha fiú lennél akkor meg nehezebben találnál magadnak párt.

Így meg bármikor, meg szexpartnert is.

valamit valamiért...

2013. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért a férfi élet sem egy álomvilág ha az embernek olyan kemény fizikai munkát kell ám végeznie...idővel kijönnek a sérvek, gerincproblémák, térd-könyök ízületek szarrá mennek, váll szétmegy rámegy az egészségünk 40 évesen már furcsamódon sok építőipari munkásnak fáj vmilye főnökömnek pl a 2. gerincműtéte lesz 5 sérve van 1-etműtöttek eddig és a kocsiba nem tud szinte beszállni a pedált nem bírja nyomni olyan fájdalmai vannak egész nap h sírni tudna....nem véletlenül haláloznak előbb a férfiak mi nagyobb nyomásnak vagyunk kitéve kedves nők lehet nem érzékelitek de így van (jó nem minden pasi de azért elég nagy %-ban )
2013. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerek több olyan lányt is, akiknek az az egyetlen érdeme, hogy jól néznek ki. Buták, mint a föld, ügyetlenek, műveletlenek és még rosszindulatúak is, mégis körülrajongják őket, pusztán a nőiségük és a jó külsejük miatt. Egy férfinak ehhez képest Istencsászárnak kell lenni minden téren, ha hasonlóan népszerű akar lenni a másik nemnél.
2013. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!