Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van hogy valaki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hogy valaki annyira befeszül a vizsgák miatt, hogy 1 hétig nem kommunikál szinte senkivel, telefonon, neten is elérhetetlen?

Figyelt kérdés
a páromról van szó, és nem mondom h nem félek h valami gond van a háttérben. De a legjobb barátja ezzel magyarázta, mikor megkérdeztem

2013. máj. 23. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, van. De ennyire már ismerned kellene, hogy stresszes időszakban hogyan viselkedik.
2013. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is így szoktam, barátnőmnek se tetszik.
2013. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Johnny B. Goode ***** válasza:
Francot, nem létezik, hogy valaki annyira kocka legyen, hogy a párjára nincs napi 5 perce, hogy felhívja...
2013. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha annyira izgulós típus, akkor végülis lehetséges. Például annyira rástresszel az egészre, hogy rengeteget tanul látástól vakulásig, és ezért nem foglalkozik semmi mással. (Én is ilyen vagyok.) De ha eddig nem tapasztaltad, hogy ilyen lenne, akkor esélyes, hogy csak kifogás és valójában téged szeretne lerázni. :/ De az is lehet, hogy egyszerűen csak fáradt.

Szerintem várj még egy kicsit, amíg végez mondjuk a vizsgákkal, és akkor majd megtudod, hogy mi a valós szitu. Ha utána se keres és nem tudod elérni, akkor valszeg nem akar már tőled semmit, és egy akkora besz@ri alak, hogy nem meri személyesen elmondani vagy vhogy közölni veled, hanem egyszerűen csak "eltűnik előled".

2013. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan 2-3 hétig is kommunikáció nélkül vagyok. De ha szerelmes lennék, akkor 3-4 naponta hagynék egy üzit, hogy tudja, hogy nincs baj. 22/L
2013. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam korábban is, de akkor csak 2 napokra tűnt el, mondjuk akkor szakdolgozat visszadobás miatt volt. Ez az első vizsgaidőszak, amióta együtt vagyunk.
2013. máj. 23. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, holnap kezdem a tanulást úgy igazán.. Gép kikapcsol..stb.. Mondjuk azért, ha hívnak fel szoktam venni a telefont, de nem megyek sehová..stb.. de én egyedülálló vagyok, ha párom lenne, lehet máshogy állnék hozzá..
2013. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

felvet bennem egy filozófiai kérdést. Ugye a legjobbat feltételezem, amíg nem kapok hírt az ellenkezőjéről. Nem veszi be a gyomrom, hogy valaki ilyen legyen, hogy így zárjon le valamit, ennyire non-kommunikatív módon.

Azonban, ha megunom és csak h felejtsem, eltereljem a gondolataim (annak ellenére h szeretem), más fiúkkal találkozok (nem szex), akkor ez minek minősül? Felelősségre vagyok vonható?

2013. máj. 23. 23:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem addig nem találkozgass más fiúkkal, amíg ki nem derül, hogy tényleg csak lerázni akar. Mert ha mégse, és most tényleg összejött neki sok tanulnivaló, meg fáradt, akkor utána lehet, hogy te fogod megbánni. Szerintem várj még egy picit, esetleg írj neki SMS-t (az mégis jobb, mint a telefon, mert akkor válaszol rá, amikor akar), és ha egy-két napig nem is ír vissza, akkor dönts. Szerintem vagy sz@rj rá, vagy pedig menj el hozzá, és akkor kiderül az igazság.
2013. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!