Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy átlagos nap hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy átlagos nap hány olyan ismeretlen fiút láttok az utcánn sétálva vagy a buszon vagy máshol, aki bejön nektek és örülnétek, ha odajönne hozzátok ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nap, hanem 1 évben, össz vissz 1-2.
2013. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerinted ezt számolják?
2013. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát, stabil párkapcsolatban vagyok, szóval igazából hízelgőnek tartanám, de elküldeném. Ha Ő nem lenne mellettem, akkor változó. Mondjuk járművenként 1-5. De nagyon attól függ, hol sétálok.
2013. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem számolom, de mondjuk heti 2-3-ra tippelném.
2013. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyszer több,néha kevesebb. de kb. 3.
2013. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
minden nap ugyan azokkal utazom nagyjából egy buszon és van 1-2 :) de azok minden nap :)
2013. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Évi szinten kb. 5.

(..se..)

elég szomorú,pedig nincsenek nagy elvárásaim

2013. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úristen!!! o.O


HÁt így nem is csoda, ha hiába szólítgatok le csajokat... és még, hogy a fiúk a válogatósak meg nekik fontosabb a külső. Jó vicc! :DD

2013. máj. 26. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Jóó,oké én speciális eset vagyok mert a saját 185 cm-mel egy fő elvárásom van:Legyen nálam magasabb.

Ezért írtam,hogy évi 5 kb.:)

de egyébként örülnék ha leszólítana egy rendes srác:D

2013. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!