Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályomba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályomba és nagyon tetszik nekem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályba, nagyon helyes, és már tudja hogy tetszik nekem, de úgy gondolja hogy csak egy barát vok neki. De szerintem valamit érez, és az egyik barátnőm azt mondta hogy összejöhetnénk! Hát ezt én is így gondolom. :D Szerintetek mit csináljak? Menjek oda hozzá és hívjam ki és beszéljem meg? Léci válaszokat minél hamarabb! Köszi :D

#fiú #szerelem #gimnazista #tetszik 13 éves
2013. máj. 24. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szilvásbuktát?!
2013. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
használd a villámcsapás támadást és vágj hozzá egy pokélabdát, úgy biztos a tiedé lesz!
2013. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Adj neki jeleket. (morze, füst)

Próbálj a közelében lenni, utalj rá hogy többet szeretnél mint barátság.

2013. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

osztályomban*

osztályban*

,hogy tetszik... ,hogy csak ...*

vagyok*

légyszi*


[link]

2013. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:D köszi, de nem ilyen dolgokra gondoltam, de viccesek :DDDDDDD Am vmi rendest választ szeretnék h pl. mit csináljak vele holnap ha mellékerülök? Milyen témát hozzak fel? meg ilyenek Mit csináljak vele? Tettesem hogy rosszul vsgyxok vagy mi?
2013. máj. 24. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha félrehívnád és mondjuk elmondanád neki? Nem kéne ennyit sz*rakodni szemtől szembe aztán kész. Lesz ami lesz.:D
2013. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha végül úgy döntesz hogy szilvás buktát akkor nekem is légyszi egyet köszi
2013. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
14
2013. máj. 26. 21:30
 10/11 anonim ***** válasza:
na mi lett ?:D ha még semmi akkor ne fossál..mosolyogj rá (ilyen kis aranyosan):D meg aztán nem durva ha te hívod le valahova el őt:D
2013. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!