Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Verekedni egy csaj miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verekedni egy csaj miatt?

Figyelt kérdés

Szeretném első mondatomban leírni, hogy az agresszió ellen vagyok minden erőmmel.


Az történt, hogy megismertem nemrégen egy lányt akivel elég jóba lettünk, kavartunk párszor valamint már le is feküdtünk. Viszont ezt megtudta az előző barátja, akinek hát elég nagy szája van, és telefonon kezdett el fenyegetni. A tag nem ismer, mert ha ismerne tudná, hogy 2 éve thai boxolok és már versenyre is lett volna lehetőségem. Oda is csak azért nem mentem, mert mint említettem az erőszak ellen vagyok, csupán azért kezdtem el az egész dolgot mert ha baj lenne, meg tudjam magam védeni.


Én ezek után a csajról leszálltam, mivel nem keresem a bajt de a csávó mégis csak járatja a száját.

Ha találkozok vele és belémköt szerintetek mi lenne az okos megoldás? 2 évvel fiatalabb srác nálam és hát nem egy izomkolosszus.. Ha elverném az nagyobb szégyen lenne mint ha ő verne el engem. Vagyis én így gondolom.



2013. máj. 26. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Verd meg p*csába mind2őt haver! :)
2013. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a pics*ba. Én kéthetente járok a rendőrségre, pont ezért, mert az idióta f*szkalapok összeverekednek a volt csajuk miatt, ha az mással van. Szerintem Te sem akarsz oda járni..
2013. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Inkább szánsájnra hallgatok. Nem igazán akarok rendőrségre járni.
2013. máj. 26. 19:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem kell rendőrségre járni :D

Meg lehet úgyis oldani h jó legyen.

2013. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 walk w1th mee ***** válasza:

én jól beverném a képét..

önvédelem volt vazze

2013. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha beléd köt próbáld megbeszélni vele a dolgot, vagy egyszerűen csak hagyd ott. Ha meg tetlegességig fajul a dolog, akkor zúzd porrá kis testét.
2013. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a baj hogy már volt ilyen hogy nagyszájú gyerek kötött belém. Kikapott majd jött másik 2 haverja. Hát ők is. Azóta nem járok arra a helyre mert legközelebb szerintem késsel jönnének rám. De ha nekem jön a srác biztos nem fogom visszafogni magam.
2013. máj. 26. 20:11
 8/11 anonim válasza:

Szerintem olvasgasd a nononsenseselfdefense oldalt, tuti találsz rajta valami tanácsot ilyen amit alkalmazni tudsz.


Ettől függetlenül ez azért szívás mert az illetőnek konkrétan veled van baja. És ha nagyon elszánt, előbb-utóbb alkalmat talál a balhéra. Szóval az elkerülés istenigazából nem opció. A másik csávótól is függ a dolog, de ha csak picit is értelmesebb érdemes lenne vele dumálni, ha csak lehet el kell kerülni a tettlegességet. Próbálj meg annyi infót összeszedni a figuráról, amennyi nem szúr szemet senkinek, próbáld meg kipuhatolni, hogy milyen a személyisége, mennyire idióta, mennyire szájal csak, hány ismerőse van, esetleg ismer-e valami a környéken hírhedt figurát, volt-e már ügye, stb. Ha úgy jön le, hogy ismer gázos alakokat és nem csak a száját járatja, szerintem az egyetlen megoldás, ha valahogy sikerül a tudomására hozni, hogy nagyon nem jó ötlet veled kezdeni, még akkor sem ha többen vannak, méghozzá azért nem mert te sem vagy egyedül.

2013. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#4-es. Ha eltörik valamid, Te azért elmész orvoshoz nem?! Kötelessége feljelentést tennie az orvosnak, ha 8 napon túl gyógyuló a sérülésed. Ha hazudsz a rendőrségnek, hogy kik tették, csak nagyobb szarba kevered magad..
2013. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát ha neked támad verd péppé:D
2013. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!