Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat az "exem", mikor fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az "exem", mikor fogja abbahagyni?

Figyelt kérdés
Nem jártunk igazából,csak majdnem,viszont nem lett belőle semmi,mert meguntam,hogy hülyére vesz,és csak arra kellenék neki. Azóta zaklat, hívogat magánszámról,suliban a szekrényembe rosszindulatú,bunkó leveleket dobál be, obszcén szavakat ír rá, a táskámat már nem rakhatom le,mert hopp,órán kinyitom,és ott van benne egy óvszer... stb. Nem reagáltam semmit egyikre sem,mintha mi sem történt volna de kezdem unni,főleg hogy egy hónapja még bizonygatja,hogy így szeret úgy szeret. Mit csináljak? Miért nem tud békén hagyni? Igazából elég rosszul esik. Ha valaki kíváncsi a levelekre elküldöm privátban. 16L
2013. máj. 27. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
alázd meg a suli elött... Vedd el a kedvét az aljaskodástól. :)
2013. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
abból csak én jönnék ki rosszul :/
2013. máj. 27. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én összecsomagolnám az összes szemetét és az egyik szünetben elmennék hozzá és a fejére borítanám.

Egy "köszönöm, nem kellenek az ajándékaid!" hozzászólással.


Azt röhögjön csak rajta mindenki.


(pár levelet tarts meg, esetlegesen bizonyítandó, hogy kaptál ilyet és nem hagy vele békén)

2013. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem. ha ügyes vagy akkor nem. De ne hagyd magad, Nő vagy és legyen annyi méltóságod, hogy nem hagyod hogy iylen görények kikészitsenek. :)
2013. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma már tényleg ott tartottam,hogy oda megyek, a kezébe nyomom és vigyorgok egyet, de aztán mégsem, nem akartam műsört csinálni. Az a legrosszabb, hogy még azt HITTEM hogy szerelmes vagyok belé, majdnem benyeltem minden szavát. Most már csak örülök, hogy nem álltam le vele.
2013. máj. 27. 13:57
 6/7 A kérdező kommentje:
műsört hahah xD *műsort
2013. máj. 27. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, ez egy munkahely, de itt az ilyen pl. erjesztett kukoricát kapott a szekrényébe :) na jó, ez azért nem követendő példa, de igazuk van a többieknek, valahogy meg kell alázni.
2013. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!