Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, Ti is almodoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, Ti is almodoztok a pasirol aki megtetszik nektek?

Figyelt kérdés
Marmint, ha valaki megtetszik nekem akkor abrandozok rola, hogy mien lenne ha eggyutt lennenk, komolyra forduna a dolog, esetleg hozza mennek? Oszinten szolva hulyen erzem magam e miatt, normalis ez?
2013. máj. 27. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is néha hülyén érzem magam miatta, főleg mert én rengeteget ábrándozok, álmodozok... Mostanában sokat vagyok egyedül, úgyh kicsit unatkozom, így még többet fantáziálok. De olyan rossz, mert végre a tettek mezejére akarok lépni,csak nagyon nehéz.

A kérdésre válaszolva, igen, rengeteget álmodozom arról a fiúról aki épp tetszik.:)

20/L

2013. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az ábrándozás az élet megrontója
2013. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is szoktam 16/l
2013. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Fiatalabb koromban velem is így volt,ma már nem foglalkozom ilyenekkel.Szerintem nincs benne semmi rossz.
2013. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ettol tartok en is, Hogy berogzul az agyamba valami idiota abrand es ahoz fogok ragaszkodni es e miatt az alom vilag miatt nem fogom elni az eletem
2013. máj. 27. 21:46
 6/9 anonim válasza:
ne érezd hülyén magad ,én is ezt szoktam! sőt néha zenére is elképzelek bizonyos szitukat. :) imádok ábrándozni énis! szerintem a tinik nagyrésze ,sőt felnőttek közül is sok álmodozik a szerelemről, mivel természetes
2013. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ok :) meg jo hogy nem vagyok zizis ... tulsagosan :P

Am mar nem vagyok tini, 23multam

2013. máj. 27. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Igeeen, en is szoktam. :) En mindenfele tortenetet kitalalok. Ezt nem mindig erzem normalisnak, de remelem 14 evesen ez meg az. :D
2013. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, ha olyanom van :D Szerintem ez teljesen normális :) 19/L
2013. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!