Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem, hogy az életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, hogy az életem mfejezetekre van osztva?

Figyelt kérdés
Még néha érzem is, mikor nyílt egy új, és zárult le a régi. A barátnőmmel, kb 3 hónapon keresztül, mielött összejöttünk, össze-vissza voltunk... többször szerelmet vallottam neki, aztán mindig elutasított, végül ő is szerelmet vallott(őszintén), de akkor már nem kellett nekem úgy... belé voltam utoljára szerelmes, de már nem mindig érzem úgy, hogy újra leszek az. aztán már 4 hónapja járok vele, néha jólérzem magam, néha nem, de ez az én hibám, csak nemtudom hogyan tudnék rajta javítani. Mindig szeretem, de néha úgy érzem, hogy nem kell nekem kapcsolat, holott vele eltudnám képzelni az egész életemet... nemtudom mennyire szeretem... régebben, még abszolút lázba hoztak más csajok, (a külselyükkel) de már egyáltalán nem érdekelnek... egyszerűen nemtudom mit érzek, és nemakarom őt tönkretenni, elhagyni meg pláne... ő az igazi, de néha halálosan szerelmes vagyok belé, de előfordul, hogy azthiszem túl sokat vagyok vele, és sok belőle... pedig ezt nem szabadna éreznem... szerintem biztos velem van a baj, nemtudok a jelenben élni, vagy ilyesmi... valaki, akinek hasonló problémája van, tudna tanácsot adni?

2013. máj. 29. 08:26
 1/5 anonim válasza:
nekem ugyan ilyen problémám van és igazából erre én se találtam semmit lassan már 3 éve hogy együtt vagyunk.
2013. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az élet valóban fejezetekből áll! Lehet nézni mondjuk korosztály szerint (óvoda, suli, munkahely), lehet eseményekben is mérni, első csók, első kapcsolat, házasság! Ez már nekem is feltűnt! A kérdés 2. felére nem tudom választ adni!
2013. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért köszönöm :)
2013. máj. 29. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem jó lenne, ha megprobálnál a jelenben élni. csinálj vele olyan programot, amit mindeketten szerettek, érezzétek jól magatokat. Azonkivül csináljatok olyan programot is mikor nem vagytok együtt. Boztos neked is vannak barátaid, neki meg barátnői. Kapcsolodjatok ki egymás nélkül is. Vagy járjatok ketten társaságba.

Minden csak hozzáállás kérdése.

2013. máj. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem szerintem, meg is van a hozzáállásom, én szeretek a barátaimmal is lógni, de ő ezt úgy veszi le, mintha nem szeretenék evle lenni... neki pedig nemigen vannak barátnői, és közösségbe nem is akar annyira járni, hiába mondom... azt mondja, hogy én bulizós vagyok, ő meg nem...
2013. jún. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!