Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már olyant, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyant, mikor szerelmes voltál egy (szinte) teljesen elérhetetlennek tűnő személybe, hogy márpedig van közös jövőtök, még ha a környezeted ki is nevetett emiatt?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy pl. a sorsotok összefonódásában mennyire hittél? (pl. születési idő, valamilyen számmisztikai dolog)

Feladtad-e, letettél-e a szerelemről, vagy harcoltál tovább érte?

A barátaid mit szóltak a megrögzöttségre?

Végül elérted a célod, vagy tényleg beteljesületlen maradt a szerelem?



2013. máj. 29. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétan a kérdésre igen a válasz, a kifejtésre/megrögzöttségre viszont nem, ezekben sosem hittem.
2013. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Nincs olyan, hogy sorsszerűség. A végén mindig rájössz, hogy te voltál a barom :D
2013. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

igen

11hónapig együtt voltunk de szakított,nem állt készen egy komoly kapcsolatra

egy ideig nagyon rosszul voltam de nagy levegőt vettem hogy ki kell élveznem ezt az időt mert csak "rosszkor lettünk együtt",később amikor már elégé érett lett egy kapcsolatra véletlenül összefutottunk,ahogy beszélgettünk kiderült hogy az ő részéről sem múltak el az érzések,sokat gondolt rám annak ellenére hogy élvezte hogy szórakozhat,kipróbálhat új dolgokat és újra összejöttünk mivel már nem volt ott az a probléma hogy nem érett rá

2013. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3. :) hát ez tényleg szuper! :) és együtt vagytok még most is?
2013. máj. 29. 22:43
 5/16 A kérdező kommentje:

szóval senkinek nincs olyan érzése, hogy bármit megtenne, akár azért hozna éveken(!) át áldozatokat, hogy "hát majd egyszer meglátja a világ, és sikerülni fog?" természetesen ez nem azt jelenti, hogy mondjuk eltelik 5 év, és senkivel nem alakítasz ki párkapcsolatot, mert vársz az adott illetőre, hanem mindamellett folyton, így bizonyos időszakonként felerősödik az érte érzett (hát hogy is mondjam) már-már: inkább rajongás(:

ha velem ez van az már beteges?

2013. máj. 29. 22:47
 6/16 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok:

igen,együtt vagyunk:)

én is úgy voltam vele hogy bármit megtennék de éreztem hogy most idő kell:)

2013. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek a sorsszerűségben,és ebben az egészben. És igen,jelenleg is ilyesmit érzek! És nem adom fel,harcolok!:)
2013. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem. Harcoltam is, össze is jöttünk. Aztán rájöttem, hogy a környezetemnek volt igaza, és sok elpazarolt időt megspórolhattam volna magamnak.
2013. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez az-e:

Régen tetszett egy srác. Vagyis először én tetszettem neki de akkor nem foglalkoztam vele. Majd mikorra rájöttem hogy akarok tőle valamit addigra összejött egy csajjal. Jó mondom akkor hagyom, de azért mindig itt volt bennem hogy "Nekem ő kell, valamikor úgyis összejövök vele"


Aztán eltelt 7 év. És összefutottunk, kiderült hogy tényleg bejöttem neki, elkezdtünk randizgatni, jó volt minden. Életem első csókját tőle kaptam. Csak összevesztünk, meg én éretlen voltam, tapasztalatlan. Így nem jöttünk össze sajna.


De az érzés még most is benne van hogy nekem ő kell. És érzem hogy valamikor lesz majd még valami köztünk. Nem azt mondom hogy hamarosan, lehet csak évek múlva. De miért ne? Ha 7 év után sikerült majdnem összejönni, lehet úgy hozza a sors hogy ki tudja mennyi idő múlva tényleg együtt legyünk.


Persze azért más lehetőségeket is elfogadok, nyitott szemmel járok.

2013. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#3 GRATULÁLOK! :) :)) jó ezt hallani! :)

azthiszem 7. hozzászóló akkor te teljesen megérted a helyzetem! Kitartás, drukkolok, bízz magadban, ne add fel tényleg! :)

2013. jún. 4. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!