Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meggyőzni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meggyőzni az apámat?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megismerkedtem egy fiúval és úgy egy hónappal ezelőtt mikor sokadjára feküdtem le vele apám ránk nyitott. Nem igazán vettem figyelembe, párszor márt előfordult velem hasonló (valahogy a sors úgy hozta, hogy mindig apám nyitott be) más pasikkal szóval úgy vettem észre, hogy aput nem igazán érdekli, csak úgy csinált mintha nem történt volna semmi... Ezúttal viszont minden más volt és leült velem beszélgetni ugyanis észrevett néhány sebet, harapást a csípőmön (gyakran hordok hasig érő pulcsikat), vállamon. Valamint megemlítette, hogy mikor csináljuk gyakran hall 'gyanús' hangokat. Eléggé félt a pasimtól ugyanis elég nagy a korkülönbség és fél, hogy bántani szokott. Igazából szokott is de teljesen más értelemben... Mármint szeretem ha szex közben megharapnak, megütnek a fiúm meg élvezi ha 'bánthat' és apának igazából ezzel van a problémája. Eléggé vallásos ezért nem tetszik neki, hogy ilyesmiket csinálunk viszont én így élvezem leginkább. Volt már rá példa, hogy jött a barátom ő meg egyszerűen elküldte. Akkor apuval vagyon összevesztem, kiabáltam vele és a képébe ordítottam, hogy ha nem csinálhassuk nálunk akkor csináljuk majd valahol máshol és azzal elhúztam a csíkot otthonról. Utólag ezt így nagyon megbántam, Úgy kb. egy hétig a pasimnál voltam mert apa látni sem akart. Anyával márt sikerült megbeszélnem a dolgot, meg is értette de apa még mindig nem fogta fel, hogy ezt én így szeretem és, hogy nem bánt. De apunak márt külsőre se szimpi a gyerek (szőke, szinte márt fehér hátra zselézett haj, vöröses-barna szempár, 177 cm magas, eléggé izmos).

Hogyan tudnám meggyőzni aput arról, hogy a fiúm szeret és nem akar bántani?


2013. máj. 29. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mekkora az a korkülönbség?

amúgy ez természetes egy apától.

2013. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csinálhaTJuk
2013. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak olyan apai aggódás.. Örülj neki hogy foglalkozik veled. Mond neki azt hogy te szereted és ne örülsz neki hogy igy a nyakadra jár.
2013. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 18 leszek júniusban, a fiúm kevesebb, mint két héttel ezelőtt lett 23

Nagyon köszönöm a válaszokat :))

2013. máj. 29. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Vater most van az a pillanat, ő vater, most, érted ez a pillanat van most, nem holnap, hanem most, őő a pillanat.
2013. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örülök is, hogy törődik velem de egyszerűen nem értem, hogy mi a problémája ezzel.... Ha én így szeretem csinálni akkor az elméletileg az én problémám, nem? Őszintén még senkivel sem élveztem ennyire a szexet, mint ezzel a fiúval, mintha tudná, hogy mit szeretnék és megcsinálja....
2013. máj. 29. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!