Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretetéhes, szexéhes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretetéhes, szexéhes férfi nagyon szánalmas? Mi lenne csajok ha egy ilyen ám de jóképű fickóval hozna össze a sors?

Figyelt kérdés
Szánalmasnak tartanátok ha extra szeretetéhes és iszonyatosan szexéhes?
2013. máj. 29. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Adok én majd neki!
2013. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha amúgy is az esetem lenne.
2013. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szánalmasnak nem tudom, de hogy izgalmasnak, érdekesnek, vonzónak nem találnám, az igen valószínű. Egy mindenáron tapadós pasi, hát...
2013. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem tapadós,1 éve nem volt csaja.Lehet hogy éppen ezért.
2013. máj. 29. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mér lenne attól szánalmas, csak nem jött össze neki v./és nagyon kivan. Ha megfog benne valami, akkor még örülnék is.
2013. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valszeg éppen ezért, de ennyit írtál le magadról, hogy szeretetéhes meg iszonyat szexéhes. Ez totál érthető, de akkor sem vonzó dolog. Ezt le kell szépen küzdeni magadban, és nem kimutatni, mert ettől minden józan ember menekül. Most képzelj el egy olyan csajt, aki naaaagyon szeretetéhes, mert régóta nem volt senkije, aztán megtalál téged mindent tőled akar, valamint mindent neked akar adni. Hát szerintem egy normális kapcsolat nem így indul, hogy akkor most mindent rázúdítok a másikra érzelmi és szexuális szinten, mert régen nem volt senkim. De te tudod!
2013. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem, miért lenne szánalmas? Hiszen mindenkinek más-más a hőfoka, van, aki forrón szereti. Ha tetszene a férfi valamennyire, akkor szívesen ismerkednék vele. Én szeretem, ha a férfi rám zúdítja magát:-)
2014. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!