Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy barátzóná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy barátzónában van?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki a táncpartnerem volt szalagavatón (ez volt két éve), azóta nagyon ritkán találkozunk, azt is inkább nagyobb társaságban, de szoktunk neten beszélgetni néhanapján (pár havonta). Sokszor kérdezi, van-e barátom. Meg tanácsokat kér, hogy ismerkedhetne lányokkal, én meg sok mindent tanácsolok, amit vagy megfogad, vagy nem.

A lényeg, hogy szerintem ő többet akar, mint barátságot, és nem is lenne velem kedves, meg nem beszélgetne velem, ha tudná, ebből nem lehet semmi. Egyszerűen nem jön be nekem úgy, szalagavató idején is próbálkozott, persze nem nyíltan. Elmondjam neki, hogy nem lehet köztünk több barátságnál? Az is lehet, hogy nem is akar többet, de nem szeretném áltatni, mivel látom mindenhol, hogy a barát zónánál bármi jobb, még a semmi is. Mit gondoltok?



2013. máj. 29. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mond el!
2013. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy mondd el! Én is utálom, ha olyan csajra vesztegetem az időmet, akivel nem lehet úgysem semmi. Könnyebb lesz neki túllépni. Több ilyen értelmes és őszinte lány kéne mint te.
2013. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!