Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lányon műszempilla/műkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányon műszempilla/műköröm/stb. van, akkor miért egyből elítélendő és/vagy pláza p*csa?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert felesleges kiegészítő.
2013. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én pl nem ítélem el őket de ha látom hogy az iq-ja a betonnal egyenlő akkor viszont kiröhögöm.
2013. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van műkörmöm, mégsem vagyok plázacica!;)
2013. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antonius Caepio ***** válasza:
Nem elítélendő, de ha érdekel a magánvéleményem, szerintem a legtaszítóbb kiegészítő, amit egy nő hordhat, az a műszempilla. Engem kiráz tőle a hideg. A műkörömmel nincs gond, ha igényes és jól áll a lánynak.
2013. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy miért ennyire visszataszító a műszempilla? :)
2013. máj. 29. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor visszataszító ha rosszul van megcsinálva és nagyon hosszú és igénytelen, de amúgy szerintem semmi gond sincs ezzel! :) Inkább legyen nőien egy lány mint fiúsabb!

15/L :)

2013. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert plázap*csa
2013. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Műcicik, műszempilla, műköröm...


Egyszerűbb ha idedobja nekem a pináját.

2013. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!