Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik ez a szerelmes dal amit dúdoltam?

Figyelt kérdés

Épp az Anasztázia egyik dallama járt a fejemben és elkezdtem dúdolni ezt:


Elmentél, és itt hagytál

Minden volt ez az álom.

Mindenem mindenem

elmentél te bátor.


Lastanyem lasztunyón

larreram lari lalaré

Hideg volt, és úgy fáj

Minden volt ez az álom.


A fák voltak, mindenhol

Didereg a hidegben

Latanyem lasztunyón

Larreram lari lalaré.


Itt az eredeti zene: https://www.youtube.com/watch?v=m7baj1Kdvjs


2013. máj. 30. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Like! :)
2013. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ismerem ezt a dalt, és a szövege nagyon nem erről szól...kár elrontani főleg úgy h ezek a sorok nem igazán jók. Nem nagyon rímel, amit még meg lehetne bocsájtani neki ha kicsit eredetibbek lennének a sorok.


És mi ez a lasztanyem?

2013. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én ezt DÚDOLTAM. :D Nem volt idő gondolkozni a szövegen hiszen spontán jött... Amugy rímel és a dallamnak megfelelő. :D Nem az eredetit akartam elrontani vele, csak annak a dallam járt az agyamban. Nem kell nagyon komolyan venni ezt amugy. :)
2013. máj. 30. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:

hagytál-álom-mindenem-bátor. Ez hol rímel? Nézd én már írtam pár verset ahhoz, hogy tudjam mi rímel mi nem...és ebbe még ragrím sincs.


Nézd ha nem vagy hajlandó fogadni a negatív kritikát ne rakd fel.

2013. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kassandra ezt túl komolyan veszed... xD
2013. máj. 30. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ez nyilvánvalóan azért van mert én is írok dalokat, dalszövegeket :D szóval szakmai ártalom...
2013. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!