Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy a lehető leghamarabb lecsengjen egy férfi iránti rajongás, ill. hogy lehet kikerülni egy karizmatikus férfi bűvköréből?

Figyelt kérdés

Szerintem a figyelemelterelés meg a gondolatok elhessegetése nem jó megoldás, mert ez olyan, mintha lenyomnánk egy labdát a víz alá, valahol máshol úgyis a felszínre fog törni, így az érzelmek elnyomása is előbb-utóbb valahol galibát okozhat, ha "szőnyeg alá akarjuk söpörni".


De mit lehet akkor tenni, amivel meggyorsítjuk a kiábrándulást, a megunást, a lecsengést? Rossz tulajdonságok keresése és felfedezése a pasiban? Éjjel-nappal álmodozás, amíg az ember csömört kap tőle? :D Másokkal való ismerkedés? (Bár szerintem ez sem szokott bejönni, hiszen mást úgysem tud addig észrevenni a "páciens", amíg ki nem gyógyult az aktuális kórból.) :D



2013. máj. 30. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

ó, ha én azt tudnám!!!


(imádom a kulcsszavaidat)

2013. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyűlöld meg.
2013. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs benne sajnos semmi gyűlölnivaló, az egész ember úgy imádnivaló, ahogy van, és még az a ronda szakáll is jól áll neki, hogy a fene vinné el az ilyet! xdddd Lehet, hogy már kezdek is haragudni rá. xdd Na, most jól elviccelem, pedig nem olyan könnyű ez az egész... Elsőnek: csak nem te is ebben a cipőben jársz?
2013. máj. 31. 08:32
 4/5 anonim válasza:

Hát, ha találsz egy biztos receptet, szólhatsz mindenképp! :)

Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok és voltam is már. Ami nálam talán egy kicsit bevált (habár ez sem volt a leggyorsabb), az az, hogy nem kerestem, nem találkoztam és nem is beszéltem vele, igyekeztem minél több időt a barátaimmal tölteni, és inkább a hibáira fókuszáltam (ha nem is volt, találni kellett xd).

Szóval csak ennyit tudok ajánlani. Sok sikert! :)

2013. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbálom bizonygatni mindenkinek, hogy nem tetszik. Volt is időszak, amikor ezt éreztem, de amikor találkozunk véletlenül...huuh...hát újra odáig vagyok érte, pedig egy barom. Én is hülyeségnek tartom, hogy más fiút kell keresni, mert én folyamat a "régit" keresem mindenkiben.
2013. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!