Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor csábul el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor csábul el valaki könnyebben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Friss párkapcsolatban, amikor elvileg még nagy a szerelem, rózsaszín köd, ilyesmi, vagy évek múltán (mondjuk 6-7 év, vagy annál több együttlét esetén), mikor már "elmúlik" a szerelem, s marad a szeretet, tisztelet, stb. Tudom, semmikor nem kéne elcsábulni, de érdekel, mikor valószínűbb a két eset közül. Köszi!
2013. máj. 30. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Statisztikai kutatásaim szerint 3-4 év járásnál csábulnak el legtöbben, mert addigra már átalakul a szerelem kémiája megszokott ragaszkodássá.
2013. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor lehet valakit elcsábítani, ha valami miatt nem működik a kapcsolat... de ez nem idő függvénye.
2013. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy ha alapból olyan fajta az ember. Szerintem aki egyszer megcsalt valakit, az újra elfogja követni ezt a ballépést, akár ugyanazzal az embernél, akár a következő párjánál. Hiába működik jól egy kapcsolat, ha ilyen az illető felfogása, viselkedése, látásmódja, akármi.
2013. máj. 30. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Ha valakit igazán tisztel, szeret, és működik a kapcsolat, akkor nem fogja megcsalni, hiába, hogy a korábbi kapcsolataiban mit csinált.
2013. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem is ha régebb óta együtt vannak de persze nem mindenki csalja meg a párját.
2013. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A konkrét példa, amire én gondolok úgy történt, hogy a pasi ugyanazzal a lánnyal van együtt 6 vagy 7 éve, akit már "egyszer" megcsalt a kapcsolatuk elején. Nem egyszer, de kiderült, ezért maradt abba. Szakítottak kb. 1 hónapra, majd újra összejöttek, azóta együtt vannak ismét. Arra vagyok kíváncsi, most, hogy így összeszoktak, valószínűleg elmúlt a lángoló szerelem is (a srác részéről nem tudom volt-e, de biztos, ha kibékültek, és azóta együtt vannak) nagy-e az esélye, hogy félrelépjen megint, vagy már nem igazán, pont azért, mert régóta vannak együtt?

Tudom, semmi közöm hozzá, de a legjobb barátnőmről és a barátjáról van szó, és nagyon féltem őt, főleg, hogy bár együtt laknak, történt eljegyzés 4 éve, nagyon kevés időt töltenek együtt(ez mindig is így volt, mindkettejüknek elég kemény a munkája), és nem akarom, hogy megint így járjon, mint 6 éve, teljesen összeroppanna. :(

2013. máj. 30. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha még az elején történt valószínűleg megbánta a srác és tanult belőle. Nem jó ötlet belefolyni mások magánéletébe.
2013. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem. :) Tudom, hogy úgy tűnik, beleavatkozom, de egyébként nem, nem teszek említést ilyesmiről egyiküknek sem, nem beszélünk a múltról, nem vádaskodom, uszítok, a srácot is bírom, de szerintem normális, hogy bennem van egy kis aggodalom.
2013. máj. 30. 23:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Főleg azért, mert ismerem a barátnőm. Öngyilkos akart lenni, nem akart élni, nagyon gyenge ilyen téren sajnos :(
2013. máj. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!