Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza? /hosszú, de nagyon fáj. /

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel osztálytársak vagyunk. Legjobbak fiú és lány barátok voltunk. Én nagyon boldog voltam, hogy ilyen fiúbarátom van és még mellette ott a legjobb barátnőm is.

De később nem tudtam eldönteni mit érzek a fiú iránt.

Kiderült /az egyik barátja által, aki szintén osztálytárs/, hogy a fiú szerelmes belém.

Megijedtem. Nem akartam elveszíteni mint barátot (igaz én is többet éreztem akkor is már iránta), de azt írtam, neki hogy jó lenne ha minden nap nem írna rám.

Teljesen kiakadt, mert a másik nap pedig nem őt mondtam a legjobb fejnek az osztályból.

A kapcsolatunk megszűnt. Úgy teszünk mint ha nem ismernénk egymást (nagyon fáj ez). Már kb. fél éve ez van.

Elkezdett az évfolyamból más lányokkal is úgy nevetni mint velem egykor. Minden szünetben velük van. Félek. Lehet már nem szeret. És sose tudom neki elmondani, hogy ki akarok békülni.

Persze nemrég jöttem rá igazán mennyire szeretem. Nem veszíthetem el. Néha még beszélünk arról hogy mi a válasz a 5. feladatra a dolgozatban...

Ennyi. Mit tehetnék? Hogyan közelítsem meg? Egyenlőre még biztos nem írok vagy beszélek vele személyesen (ezt majd később, mikor többe erőm lesz). Milyen apró dolgokkal kelthetem fel az érdeklődését? Hogyan tudathatom vele hogy tetszik?


2013. máj. 31. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát már bocsáss meg, de ilyen h.lye logikával ne csodálkozz, hogy nincs már vele jóba.

Mégis mi a jó francra vársz? Minek "apró dolgok"? Miért nem állsz el és mondod meg neki az igazat? Mi a gyíknak húznád a saját agyadat és az övét is ilyen "apró dolgokkal"? Ez csak egy kifogás, hogy gyenge vagy. Inkább félsz, de marha feleslegesen. Ennél rosszabb már nem lehet (max. nem mondja meg mi volt az 5. feladatra a válasz).


Az ilyen női logikát nem értem.

2013. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, hogy rájöttél, hogy félek, mivel le van írva...

Elmondtam, hogy most még biztos nem szeretnék vele beszélni.

Köszi a segíteséget.

2013. máj. 31. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
És mégis miért nem? Itt panaszkodsz, hogy nem beszél már veled, de te sem akarsz vele. Ennek mégis mi értelme?
2013. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert attól féek, ha írok neki gyorsan lelép (pl.faceről), vagy mintha nem vette volna észre...
2013. máj. 31. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
élőben kell vele beszélni, bevallod hogy szerelmes voltál belé de nem akartad elveszíteni mint barátot és ezt a rossz megoldást választottad. pont. biztos érez még ő is irántad és meg fog bocsátani, de ha félsz odamenni hozzá az már régen rossz:S
2013. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!