Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz egyedül?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom mit keresek én itt ezen az oldalon, még megfogalmazni sem vagyok képes rendesen a kérdésem amit ki akarok írni.

Szinte az összes barátomnak van barátnője, amikor pedig együtt látom velük őket elfog egy érzés, hogy ez az egész az én életemből is hiányzik. Többször voltam már kapcsolatban, de sosem értékeltem annyira mint kellett volna. Ahogy olvasgattam régebben itt a kérdéseket, nem is értettem miért vannak ennyire elkeseredve azok az emberek akiknek nincs barátnőjük. Nem egy akkora dolog ez az egész ami miatt szomorúnak kellene lennie valakinek, gondoltam magamban.

Erre meg egy ideje ki sem tudom verni a fejemből, hogy milyen jó lenne ha most lenne olyan szerencsém, hogy legyen valakim. Sokkal jobban meg tudnám becsülni, értékelni az egészet úgy érzem..

Miért van az, hogy engem is elkapott ez a depresszióhoz közeli állapot? Mit tudnék tenni ellene?

Csajozni mint tudjuk, nem egy könnyű dolog ami mellé társul az a elkeserítő tulajdonságom, hogy válogatós vagyok. (nem külsőre hanem személyiségre).

Bonyolult lenne ezt leírni, hogy mit keresek egy lányban, meg nem hiszem, hogy meg is lehetne.

Na hát. Elég fura lett ez a kérdés, kíváncsi vagyok milyen válaszokat kapok.



2013. máj. 31. 21:55
 1/10 A kérdező kommentje:
21
2013. máj. 31. 21:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért mert az ember társas lény, én is sokszor vagyok magányos. De ki lehet heverni, fogd fel az életet úgy mint ha buli lenne. Mást nem tudok mondani.
2013. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ellene nem nagyon tudsz tenni. amíg nem lesz valakid, muszáj lesz elviselned a szerelmes párokat...

de te is fogsz találni valakit :) csak türelem. amúgy én is ugyanígy vagyok :/

17/L

2013. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát megpróbálom kiverni a fejemből, addig is buli, buli. :)
2013. máj. 31. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudom miröl beszélsz én is várok egy Csillagot amkivel el leeht nevetgélni. :)

De nem érdemes erre rágörcsölni mert annak a valsozinüsége, hogy 5 perc mulva jelentkezzen ugyanannyi mitn annak hogy 20 év mulva.

Szóval inkább figyelj a szép dolgokra körülötted, hogy ne ugy menjen el az életed, hogy elfelejtettél élni.

2013. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Foglald el magad. Vannak élethelyzetek amikor annak is eufórikusan örülsz, hogy élsz. Akkor zéró értékűnek fogod tekinteni a barátnő hiányt, azt garantálom. De ha nem foglalod el magad és az unalmas hétköznapok kényelmében és kiszolgálásában élsz tovább, akkor más lesz az értékrended és túl sok időd lesz rágódni ilyen piti dolgokon..
2013. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Gondolkoztam már ezeken én is, de mástól hallani mindig jobb. Köszönöm :)
2013. máj. 31. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Túl sok a szabadidőd van, ha ilyeneken rágódsz. Lemész a boltba veszel egy üveg piát és szépen megiszod és máris jobb kedved lesz. Esetleg csokit.
2013. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó is lenne, ha sok szabadidőm lenne. Alkoholt csak mértékkel fogyasztok, de nem egy rossz ötlet! :D
2013. máj. 31. 22:49
 10/10 Aki Aki válasza:
world of tank nekem sokat segít elviselni :)
2013. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!