Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém vagy csak tetszek neki?

Figyelt kérdés
van egy fiú, akiről megtudtam hogy járni akar velem. Nos ha járni akar velem akkor tetszhetek neki? akár szerelmes is lehet belém? fiuk, tik szerelem nélkul jártok egy csajjal?
2013. jún. 1. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha szoktatok dumálni, és valamennyire ismer akkor már akár szerelmes is lehet. De ha csak szemez és nem igazán van beszélgetés valószínű még hogy tetszel neki :) mivel h még nem annyira ismer. De ha kedveled menj vele randizni :))
2013. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze hogy szoktunk beszélgetni :) és ismerem is valamennyire :) annyira nem veszem észre hogy jelezné hogy járni szeretne velem, de nekem ezt az egyik barátja mondta el és ő nagyon jó barátom nekem is és ezért nem hazudna :) lehet hogy csak fél lépni.....:S
2013. jún. 1. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok :D tuti h félös , de akkor kérdezd meg te hogy tetszel-e neki. :D de ne úgy h a haverja mondta hanem hogy te észrevetted a jeleket .
2013. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mink aztán nem, szerelem nélkül sose, azt a teremburáját ihajja :)
2013. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!