Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátból "szerelem"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátból "szerelem". Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A fiúval osztálytársak vagyunk,és "legjobb barátok". Ez az egész történet a múlt nyárra nyúlik vissza,amikor egy városnapon a diszkóba elkezdtünk táncolni,ami csókolózásba ment át.. Előtte minden egyes nap beszéltünk,beszélünk! Úgy hogy éreztem hogy itt lenni fog valami.Utána rá egy nappal nálunk volt házibuli,amin beszélgettünk.A többiek előtte tele beszélték a fejemet,hogy ne csináljak hülyeséget,hisz osztálytársak vagyunk. Na nekem ez a mondat mindent tönkretett,mert beláttam igazuk volt.A házibuli napján leültünk,megbeszélni. Igazából annyit mondtam neki hogy nem tudom mi tévő legyek,mert nem akarok egy barátságot tönkretenni.. Este megint beszélgettünk,ami megint csak csókolózásba ment át,amit reggelre megbántam. Mert mélyen tudtam h nem akarok kapcsolatot. De azért hiányzik egy társ,az érintés,és még a szerelem is. Na akkor hogy is van ez? Facebookon már írta hogy ő a világ legboldogabb embere,mert az előző éjszakából ítélve úgy gondolta együtt vagyunk. Elég lelkiismeretes vagyok,meg kellett neki mondanom hogy nem szeretném tönkretenni ezt a barátságot,mert félek hogy ha ennek az egésznek vége lenne,akkor szóba se állnánk egymással.De ő ezt nem akarta belátni.Mondtam neki hogy ne haragudjon,de én ezt nem szeretném.Azt gondoltam hogy akkor a mi barátságunk az már itt véget ért,de egy pár napra rá rám írt. És onnantól kezdve beszélgetünk minden egyes nap.Neki van most egy barátnője,de mondta hogy nem szereti,és amikor együtt vannak,az neki olyan mint egy kavarás... Beszéltem az egyik legjobb barátjával,és mondta hogy mindenkibe engem keres.

Tegnap volt egy majális a városban és egy házibuli.A diszkóba ahogy táncoltunk a többiekkel,ő is mindig ott volt a hátam mögött,és táncoltunk..Megpróbált megcsókolni,de elhúztam magam,és emlékeztettem a barátnőjére. Már egy kicsit próbáltam menekülni,és kijöttem a levegőre.Közben láttam hogy ő is követ.Leültünk,és beszélgettünk.. Mondtam neki hogy ez nem lesz így jó,hisz osztálytársak vagyunk,megfogjuk egymást unni,és ha szakítunk teszem fel egy év múlva,undorral fogunk egymásra nézni. És ő csak annyit mondott hogy ha megse próbáljuk,akkor nem tudjuk meg és folyton csak a kifogásokat keresem. Én már nem tudom tényleg hogy mit csináljak. Félnék a többiek reakciójától és véleményétől is. Remélem tudtok egy kicsit segíteni. 17L



2013. jún. 1. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Tetszel neki ez nyilvánvaló. De ha neked fontosabb a barátság lehet, hogy elveszíted. Nézd ő szerelmes beléd, olyan már nem lesz mint "régen". Nem lehettek megint olyan barátok, mert az egyik fél többet érez. Az, hogy neked hiányzik a szerelem, az érintés, nem feltétlenül jelenti azt, hogy pont rá vágysz. Ha te nem érzed azt, hogy szeretnél együtt lenni vele, mond meg neki. Ha nem fogja fel szakítsd meg a barátságot. Ha van barátnője és csak nyomul rád, ez mindkettőtökre rossz hatással lesz egy idő után.
2013. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!