Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Reménytelenül szerelmes vagyok egy srácba (ne kérdezzétek, miért reménytelen, hosszú, és tényleg az) jó ideje. Amikor nem találkozunk minden egyes perc kínszenvedés, folyamatosan rá gondolok, kegyetlenül hiányzik, szó szerint fáj valami belül, fojtogat a sírás, szinte isteni magasságokba emelem a srácot, ráz a hideg szinte a gondolatától is, bármit megadnék, hogy újra láthassam. Amikor pedig együtt vagyunk, egy légtérben, egy társaságban, olyan természetesnek érzem, hogy ott van, mint a lélegzést. Oké, kicsit izgulok ilyenkor is, de semmi különös, simán merem vele tartani a szemkontaktust, úgy beszélni hozzá, mintha egyáltalán nem éreznék semmit, és csak később gondolkodom el azon, jövök rá, hogy basszus, megint együtt voltunk, láthattam, és hogy ez mekkora ajándék, milyen simogatás a lelkemnek. Ez miért van így? Nem értem magam, tiszta hülye vagyok. :( Köszi előre is!
2013. jún. 1. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes vagy és ahogy leírtad nem is kicsit. Ha nem tud beteljesülni a szerelem, annak meg van az oka, tenni kell érte vagy elfelejteni, én már sokszor voltam így. 23F
2013. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ilyen mindenkinek van:) de adok egy jó tanácsot, ha nincs barátnője, és úgy tűnik, hogy van valami fordítva is, LÉPJ. én fél évig csorgattam a nyálam valaki után, ugyanezt éreztem szó szerint, mint te, és ő nem is tudott róla, aztán becsajozott..utána meg szenvedtem miatta. ez volt másfél éve, a csajjal azóta is együtt vannak, én továbbléptem, de nem volt könnyű. azóta is verem a fejem az asztalba ha rá gondolok, mert mint utólag kiderült, én sem voltam neki 100%-ig közömbös. szóval mindenképpen légy bátor, max elutasít, akkor meg könnyebb lesz elfelejteni.
2013. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem értem, mikor együtt vagyunk, miért nem érzem azt, mint amit nélküle :( Mintha nem tudnám értékelni akkor és ott, hogy ott van, pedig előtte akár hetekig azért nyűglődtem, hogy lássam. Semmi libabőr, izzadás, nem esik ki a szívem, csak egy enyhe gyomorgörcs, de ennyi.
2013. jún. 1. 21:10
 4/11 A kérdező kommentje:
Felesleges bátornak lennem. Ha úgy lenne, akkor már küldtem volna valamiféle jelzést, vagy akár kezdeményeztem is volna. Menyasszonya van 4 éve...
2013. jún. 1. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
legalább nem tudja meg mindenki, aki lát titeket, fél perc után, hogy te mindjárt sokkot kapsz :D ez ne foglalkoztasson. szabad egyébként a srác? mert akkor tiéd a pálya;)
2013. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jaa.. akkor semmi. akkor meg próbáld meg valahogy elfelejteni.:/
2013. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem... már 1,5 éve. Haha, én, szerencsétlen hülye :(
2013. jún. 1. 21:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy, és ez már nem szerelem hanem inkább vágyakozás/rajongás. Amit tudsz tenni az az hogy keresel egy másik férfit. Őt pedig próbáld elfejteni. Kitartás! Sok sikert!
2013. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem vagy szerelmes* (bocsi elírtam:D)
2013. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rajongás? Ezt nem értem... mi a különbség a szerelem és a vágyakozás/rajongás között?
2013. jún. 1. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!