Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Már jó ideje szerelmes vagyok az egyik haveromba. Néha volt olyan amikor kiderült(évente legalább egyszer)hogy több nekem mint egy barát, bunkó lett velem.

Aztán rá egy hónapra mindig kibékültünk.Nemrég megint bunkó lett és még le is tiltott facebookon(ami szerintem elég gyerekes)suliba egy napig nem szólt hozzám most meg úgy viselkedik mintha nem lett volna semmi(vissza nem jelölt).A közös haverjainktól hallom vissza hogy "állítólag" miért tiltott le.A barátnőmnek azt mondta azért mert az egyik pillanatban még miatta sírok rá két percre pedig már más fiúval röhögök...nem thetek róla hogy sok fiú haverom van.Mindenkinek azt mondja hogy nem jönne össze velem,de a szemembe még nem mondta és nem tetszik neki ha más fiúkkal beszélek. 14/L



2013. jún. 2. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még
2013. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom :) de a kérdés nem ez volt
2013. jún. 3. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!