Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi szexkapcsolatot hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexkapcsolatot hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Olyasmit szeretnék, ahol tapasztalt a srác, de diszkrét, nem verném nagydobra az ismerőseim körében a dolgot :)
2013. jún. 2. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hol keresel?
2013. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint melyik városban
2013. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát pl itt... Melyik városban laksz? írd meg privátban.

20f

2013. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bárhol... s egyébként erre épp a szeretői státusz passzol neked. Ha lány vagy sima ügy, s Borsodban még segíteni is tudok neked.

Ha fiú vagy.. nos akkor jobban kell keresned és nem tudok neked segíteni tovább.

2013. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
24 éves nő vagyok, és a Dunántúlon vagy Budapesten keresek.
2013. jún. 2. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Somogy?
2013. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Akkor azt hiszem ez nem kellene ekkora gondot okozzon. Számtalan módja van: személyesen, interneten, munkahelyen, a boltban bárhol. Kicsit legyél kacér, picit rámenős, s legyenek azonnal elvárásaid, mert akkor kapod azt amit elvársz. S tedd egyértelművé az "alanynak", hogy mik a céljaid. Kérdezz nyugodtan ha érdekel még valami.
2013. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hányan írhattak rád :D :D


amúgy egyetértek az előttem szólóval, lányként sokkal de sokkal könnyebb dolgod van. Picit kirívóbb öltözködés (de azért még csinos), belebillegsz a járásba és egykét frappáns szöveggel szerintem célt érsz.

Én ugyan így szexkapcsolatot keresek fiúként... ne tudd meg, teljesen mindegy hogyan nézel ki, kedves vagy-e vagy macsó, a legtöbb lány úgy elhajt, mint annak a rendje :D :D


24 F

2016. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!