Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategoriaban miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategoriaban miert osztjak az eszt olyanok is akiknek meg soha az eletben nem volt baratnojuk/baratjuk?

Figyelt kérdés

Azert ez eleg idegesito....Ok a legokosabbak itt nevtelenul de a valoeletben meg sosem eltek at azt amirol azt hiszik joggal magyaraznak.Persze mindenkinek meglehet a velemenye de azert ennyire okoskodni...

Nem lehet valahogy kiszurni itt az olyanokat?

Mert nem szivesen adok egy olyan ember szavara aki nem kepes a sajat eletet sem rendezni hogy 20on x eves korara legyen tul legalabb az elso csokon

Mert ugyveszem eszre ezen az oldalon eleg sok olyan ember van akinek meg mindig nem jott ossze....Szoval hogy tudom ezt kiszurni??

18/L


2013. jún. 2. 17:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Megoldod magadtól a problémáidat, nem itt kérdezősködsz, úgy.
2013. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Mert ha valakinek van egy kis élettapasztalata akkor csak igazán tanácstalan helyzetben jön ide.Akkor kap is normális választ.

Viszont amikor egy kicsit se akarja megerőltetni az agyát.Az már nekem gáz

2013. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Kiszűrni sehogy, ez a net sajátja. Mindenhol ez van, arc és név nélkül bárki ugathat bárkinek. Én mondjuk a másik végletet is utálom, amikor jön valaki és csak fikázza a többit mert nem egyezik az álláspontjuk, vagy éppen felsőbbrendűnek tartja magát mert több a tapasztalata (vagy azt hiszi hogy több)
2013. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 18 évesen csókolóztam először, pár nappal utána feküdtem le a barátnőmmel. És nem bántam meg, hogy nem tettem meg korábban mással. Nem hiányzott, nekem így volt jó. Azóta amúgy együtt élünk. Miért zavar az, hogy léteznek olyan emberek, akik csak ennyi idősen teszik meg? Én nem érzem úgy, hogy fura lennék ettől.


20/F

2013. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Szeretnem "kihasznalni" az oldalt hisz ezert jott letre

De azert egy "ilyen" velemenyere nem adok.

Akinek nem inge az ne vegye magara szoval..

2013. jún. 2. 18:02
 6/31 anonim ***** válasza:
Nem tudod kiszűrni, ez a lényeg, fogalmad sincs, hogy épp milyen ember ad tanácsot.
2013. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%

Nekem erről mindig a torna tanárol jutnak eszembe.

Nem tudnák megcsinálni,de elmagyarázni képesek.

2013. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Miért? Talán 1 kapcsolat ahol megcsaltak valakit az már nagy tapasztalat?

Mert azaz ember általában magából indul ki, senki másból abóbl amit ő átélt. Nem tud elvonatkoztatni. Szóval az sem jó.

2013. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Akkor nem kell itt búvárkodnod. Hidd el többségük még így is értelmesebb, mint a magukat tudattalanságig b@szók/b@sztatók nagy része. Én is olyan vagyok aki nem esett túl az első csókon sem huszonéves létére, mégis rengetegen fordulnak hozzám segítségért. Ennyit erről...
2013. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Miért nem fordulsz a tapasztalt ismerőseidhez? Vagy nem bízol meg senkiben? Nincsenek olyan emberek akikkkel bármit megosztanál?
2013. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!