Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Menstruáció után 1 nappal szexeltünk a barátommal védekezés nélkül, megszakítással... Pár percig volt bennem.

2013. jún. 2. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz.

Én is lehetek, pedig fiú vagyok.

Bármi lehet

2013. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Keress olyat,aki tovább bírja!!!
2013. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. köszi, de inkább nem. :)


(Tudom, hogy a megszakítás NEM védekezés! Ez a pillanat hevében történt. )

2013. jún. 2. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy a megszakítás NEM védekezés! "

Ha tudod, akkor minek teszel fel kérdést?

2013. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
már az vagy, kell babakocsi? olcsón adom.
2013. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tesztelni fogok.
2013. jún. 2. 19:06
 7/9 anonim válasza:
2-es vagyok.Tisztázzuk kérlek.A megszakítás történt a pillanat hevében,vagy az,hogy csak pár percig volt benned??Miután nem világos egy-két dolog,akkor mondd el,hogy hol volt benned,mert nem mindenhol lehetsz terhes.És akkor nem kell megvenned az 5-ös ocsó babakocsiját:):)
2013. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha ott kezdenéd és már megnézted volna a ciklusod hossza alapján mikor vagy fogamzóképes, mikor volt a peteérés, már nem lenne itt a kérdés, ajánlom a netet tanulásra

kiírod a menstruáció után 1nappal, mondtam két nőnél sem egyforma ez? egyiknél lehet ez 5 a másiknál 7 nap

de nem leszel az, ne izgulj N

2013. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7. A szex történt a pillanat hevében és nem a "hátsó ajtóban". :D

8. Ezt esetleg hol tudnám megnézni?

2013. jún. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!