Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg mivan? :/

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel együtt voltam kb egy évig, aztán kidobott egy kis hülye indok miatt, majd pár hónap múlva megbánta az egészet, és rájött, hogy még mindig szeret. Akkor viszont nekem már volt új kapcsolatom, később neki is lett... de akárhányszor beszéltünk azóta, mindig az jött le, hogy ha úgy alakulna, újrakezdené velem. Régebben sokat beszélgettünk, de az elmúlt pár hónapban nem igazán, mert a párom féltékeny volt. Ez a kapcsolatom most véget ért, én pedig felkerestem őt, hiszen már rég beszéltünk. Nem sokkal később találkoztunk, és bár egyikünk sem úgy tervezte, hirtelen felindulásból lefeküdtünk.

Azóta magától szinte egyáltalán nem keres, ha én írok neki, akkor is alig akar válaszolni,stb...pedig az elején még örült, hogy írtam neki, és azt mondta hogy hiányolja a velem való beszélgetést.

Miért nem keres? nagyon jól ismerem, és tudom, hogy nem az a fajta, aki csak úgy unalmában dugja a csajokat aztán kész, ennyi... idegesít ez a helyzet.


(Köszönöm, ha elolvastad, azt méginkább, ha tudsz valami értelmeset váaszolni. Bunkó válaszok nem érdekelnek.)


2013. jún. 2. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szexre kellettél neki, pofon egyszerű.
2013. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem úgy ismered hogy olyan lenne de több mint egy év alatt ő is megváltozhatott. Lehetséges hogy valami olyat tudsz neki nyújtani a szexben amit a jelenlegi barátnője nem tud megadni vagy rosszul csinálja. Ettől még így megvan a véleményem a srácról de az most nem ide tartozik. Szerintem megkapta még amit akart egy utolsó kis kufircot. Aztán persze az is lehet hogy csak a régi szép emlékek miatt amit együtt töltöttetek kicsit többre gondolta a dolgokat a kelleténél és miután megtörtént csalódott és most ezért nem keres.

23/F

2013. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

na igen, ilyen válaszokra számítottam..

nincs most barátnője, és biztos, hogy nem csalódott, minden egyes mozdulatát, mimikáját ismerem. és előtte rengeteget beszélgettünk, szóval feltűnt volna, ha annyira megváltozott volna.

tényleg ismerem, nagyon őszinte ember, ezért nem értem az egészet...

2013. jún. 2. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Azoktól kapsz pofont akiktől nem várnád.:D
2013. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kezdem megszokni...
2013. jún. 2. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!