Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tánctól lazább leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tánctól lazább leszek?

Figyelt kérdés

Túl merev vagyok,nem tudok ellazulni mások társaságában,csak ha közeli ismerősöm. Szeretnék lazább lenni. Ha itthon elkezdenék táncokat betanulni videókból,akkor attól lehetek lazább? Talán azért merült fel bennem ez,mert a hip-hop-osok olyan lazának tűnnek... Hip-hopot,vagy countryt tanulnék szívesen,de csak itthon hobbi szinten. Szerintetek ez mennyire lesz hatással rám?

20/L


2013. jún. 2. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor most ennyi erővel rapper is lehetnél mivel azok is lazák.:D Amúgy ha nagyon stresszes vagy menj el futni, sportolni valamit.
2013. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném... te ilyen introvertált személyiségtípusú vagy! :/
2013. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hip-hop-osok sem a tánctól lazák, hanem alapból ilyenek.
2013. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát mozog mindenképpen de ha betanulsz egy részt egy klipből meg egy kicsit a másikból és ezeket így előadod biztos vagyok benne hogy az nagyon furán fog kinézni. Ezeket direkt úgy állítják össze hogy csak az adott számra és esetleg csak tömegesen összehangolt mozgásban nézzen ki jól. A merevségeden úgy tudsz változtatni hogy elfogadod magad és elkönyveled hogy én igen is egy jó csaj vagyok egy igazi laza party arc és ezek a srácok csajok imádnak engem. Na ha így állsz hozzá az a kisugárzásodon is látszik, csak vigyázz nehogy túlzásba ess és nagyképűnek tűnj, bár ez nem nagyon valószínű nálad ahogy elképzellek.

23/F

2013. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem többre mennél vele, ha nem otthon, zárt ajtók mögött, hanem mondjuk táncórákon, más emberekkel együtt tanulnál meg valamilyen táncot. A közösség felszabadító ereje, vagy miszösz szerintem többet érne, mint néhány klipból ellesett mozdulat...
2013. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen személyiség vagyok, de szerintem egyetlen dolog segíthet ezen, ami egyben a legnehezebb is; ismerkedni. Más emberekkel beszélgetni, és fokozatosan egyre könnyebb lesz.

Ahogy az előző is mondta, ha táncolni szeretnél, akkor menj el inkább egy tánccsoportba, mert ha nem mész el sehová, nem is fogsz tudni ellazulni, nem szokod meg mások társaságát.

2013. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!