Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogok tudni még valaha szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok tudni még valaha szeretni? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szerettem egy lányt, ő volt a mindenem, azt hittem sose lesz vége ám 1nap megtörtént. Azòta ùgymond h.lyítem a csajokat. Mármint most is van egy lány 3hònapja randizgatunk, de megse csókoltam még. Vágyom rá, mert férfi vagyok, de vhogy mégse. Nem tárulok ki előtte, ha vmi bánt megtartom magamnak. Vhogy ùgy érzem hogy minek nyíljak meg? 1x megtettem nem jött be. Már nem hiszek benne. Vágyok rà hogy legyen egy barátnőm, de eszembe jut hogy a sok jó mellett milyen rossz is lehet. Az előző szerelmemnél ha megbántottam bocsánatot kértem kiengeszteltem, romantikus voltam.Most nem tudok ilyen lenne..nincs kedvem hozzá. Nem írok smst ennek a lánynak nem hívtam még sose fel. Este ha fbon beszélünk akkor ennyi. Már nem hoz lázba hogy tudjam napközbe épp mit csinál...érzett már vki így? Mi a megoldás ellene?
2013. jún. 2. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál? Az ember BÁRMIKOR szerelembe eshet.
2013. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pain for Pleasure ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy még nem vagy túl az előző kapcsolatodon és ez lehet a gond.
2013. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már 1 éve vége van, de olyan mintha tegnap beszéltünk volna utoljára...tudom hogy felejteni kell, de ùgy érzem hogy sose fogom teljesen...
2013. jún. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!