Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye hogy ebben nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hogy ebben nekem van igazam. UGYE?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 honapja vagyunk egyutt

Multkor mondta el hogy mikor eloszor talalkoztunk csak megakrt dugni meg meg a nevemet se tudta.Ismerkedesunk alatt viszont olyanokat mondott hogy o meg nem erzett ilyet soha mint velem stb... mikor megcsak ismerkedtunk elmondta azt is hogy mig egyutt volt a baratnoivel akkor is talalkozgatott masokkal.De hogy nalam ez teljesen mashogy van.Multkor(mikor osszejottunk pont) megneztem a facebookjat es visszaolvastam mikor osszejottunk meg akkor is beszelgetett mas nokkel meg hivogatta le oket.Kozbe azt mondogatta hogy mennyire jol erzi velem magat....Mikor kiraktuk fbre hogy egyutt vagyink torolte az osszes not facebookrol meg mutatta de en mar valahogy nem tudok bizni benne..Mikor felhozom hogy nem tudok bizni benne meg o akad ki hogy nem hiszi el hogy nem tudom elhinni neki hogy mar megvaltozott stb..De ti eltudnatok hinni azok utan amiket mondott nekem?

Masok is mondtak hogy csak szediti a noket meg mikor iamerkedtem vele...Nagyon feltekeny lettem..Utalom ha mas nohoz szol hozza mert nem tudok megbizni benne mert mi a garancia arra nhogy tenyleg megvaltozott...

Most en vagyok a hibas??

18/l


2013. jún. 2. 19:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen te vagy :D
2013. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Kossz hogy elolvastad...
2013. jún. 2. 19:44
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan vagy féltékeny,de ez így nem jó.

Bizonyítsa,hogy tényleg így van,de amíg azt teszi,addig nem jó ha ilyen vagy,mert ezzel is elüldözheted.

2013. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Te nem benne nem tudsz bízni, hanem önmagadban. A féltékenység mindig az önbizalomhiányból fakad. Semmi másból. Arról meg már ideje lenne leszokni, hogy a másik privát szférájában kutakodjunk (mert akármennyire is meglepő, attól, hogy valaki párkapcsolatban él, még nem kell teljeskörű felügyelet és ellenőrzés alatt tartani az életének minden területét)...

24N

2013. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te vagy a hibás, hogy képes vagy magadnak ennyi bajt okozni. Tudod, hogy milyen ember, ezt vagy efogadod, és nem jössz ide sírni, vagy ahogy sok normális ember tenné, kidobod a fenébe, és rá se nézel többet.
2013. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

dehogy te a pali barom

a bizalom meg csak rajtad múlik ,hogy adsz neki esélyt vagy nem

2013. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Abban te vagy a hibás, hogy nincs elég önbizalmad és versenytársnak tekintesz holmi nőcskéket. Viszont nem értem, miért kell a másik levelezéseit nézegetni meg ilyenek..

Igazán értékelhetnéd egyébként azt, hogy őszinte volt és elmondta neked ezeket a dolgokat és hogy megváltozott, nem még itt hisztizel.

2013. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire nem kell felháborodni, nincs igazad, legalábbis teljesen tuti nincs.
2013. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat úgy halott, ahogy van! 1 hónapja vagytok együtt, és ekkora bizalmatlanság van köztetek.. Mit gondolsz, működhet ez hosszabb távon? Fenéket.. Csírájában el kell fojtani, szóval kalapkabát. Ellenben éveken keresztül itt fogsz sírni gyik-en.
2013. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha adnal annak a nyomorult sracnak egy eselyt? 1 honap alatt ugyan mit es hogy bizonyithatna. Ne a FBon eld az eleted, tessek visszakoltozni a valo vilagba es ne veszekedj a sraccal, hanem tapasztald ki, hogy milyen.
2013. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!