Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha valaki nem üzenőfalon köszönt fel, hanem privát üzenetben? Másokat meg az üzenőfalon szokott?

Figyelt kérdés
Így privátabb? Azt gondolná az ember, hogy talán azért mert utána beszélgetést akar kezdeményezni, de nem tette. Vagy esetleg szégyelli felvállalni hogy felköszönt?

2013. jún. 2. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
vagy téged külön akart felköszönteni
2013. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy tul sokat facebookozol. Es tul sokat agyalsz. Tessek elni egy kicsit.
2013. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezd meg!
2013. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Fentről lefele kedvességi sorrend :)

- érzékelteti hogy nem ctrlc ctrlv

- nem akarja üzenőfalra kiírni, mert úgy gondolja megsértődne az az 500 ismerőse akiket aznap elfelejt felköszönteni

- lefagy a faszbúk ha posztol a többi közé

- egyből ott volt a neved a jobb oldali chatboxban és lusta volt külön megnyitni a profilod

- szégyelli a büdös pofád

2013. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy olyan eset volt hogy egy csajjal majdnem összejöttem de aztán mégis kibékült a volt pasival...

A "volt pasi" az tudott rólam. Na és ez a lány privátban köszöntött fel és nem az üzenőfalon. :-)

2013. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem akart csak úgy odalökni egy üzenetet az üzenőfalra, mert annál többre tart téged. Így személyesebb és őszintébb.
2013. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálam nem jelent semmit... néha így, néha úgy szoktam...
2013. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

jaj istenem.. biztos szerelmes beléd...

hogy lehet ilyen ezekből ennyire túlkomplikált következtetéseket levonni? mellesleg a fb tényleg szétcseszi az ember agyát

2013. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer köszöntöttem fel valakit a szülinapján üzenetben, ez pedig az a fiú, aki tetszik nekem! Én akartam beszélgetést, de õ csak megköszönte, úgyh úgy gondoltam, biztos nem akarna beszélni, mert akkor megkérdezné, mi újság, már rég taliztunk...
2013. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Leszarja nagy ívben a fejed , ha nem képes emberi módon felköszönteni. Üzenőfal, privát üzenet...Pfff

Jó eséllyel azok közül, akik így köszöntöttek fel, a felének fingja se lett volna arról, hogy ma valamit ünnepelsz, ha nem lenne az arcukba tolva az adatlapodon.

2013. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!