Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti változtatnátok a szokásaito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti változtatnátok a szokásaitokon emiatt?

Figyelt kérdés

A barátainkkal minden dèlután munka után beülünk egy cukrászdába már règóta.Most,hogy jó idő van,már kintre ülünk.

A gondom csak annyi,hogy ez a hely pont szemben van egy bizonyos fèrfi házával,akivel ìgy nap mint nap kènytelen vagyok szembesülni.Azèrt gond ez,mert korábban ugyan baráti viszonyban voltunk,de egy ideje megszakadt ez a kapcsolat az ő kìvánságára.Mert ùgy èrezte,hogy kezd átalakulni kettőnk között a barátság valami mássá,többè ès ennek elejèt akarta venni,mivel házasok vagyunk.

Nèha váltunk pár szót,ha összefutunk,mindig odaköszönünk egymásnak,mert nem akarjuk,hogy pont a nagy közönyössèg tűnjön fel valakinek.

Ez az egèsz viszont úgy jöhet le neki,hogy miatta vagyok ott minden nap,hogy őt lássam.Jól gondolom?Rossz nekem is amikor látom,hogy jön ki a kapun,de már az udvarról a cukrászda előtt ülőket pásztázza,majd mèg többször talál magának valami olyan feladatot,amièrt ki kell jönnie...mindez persze az alatt az egy óra alatt,amìg ott vagyunk.

Ti ezek után inkább nem mennètek többè oda?


2013. jún. 2. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
ugyan már...ebből ne csinálj gondot
2013. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz, hogy nálatok ilyen jó idő van? Mert nekem befagy a csipám, ha kimegyek.
2013. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ülj háttal a házának és kész
2013. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld figyelmen kívül hagyni. Egyébként dicséretes, hogy visszavettetek a "barátkozásból", és nem csaljátok a házastársaitokat.
2013. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem változtatnék, ha mindig oda jártok az lenne a feltűnő ha most hirtelen változtatnál.

23/F

2013. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ülj háttal a háznak, nem látod őt, és nem kell ezen agyalni tovább.
2013. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na igen,de amikor kijön ès köszön a többieknek,akkor nekem is illik visszaköszönni,hiszen oda csak neki köszönhetnek...egy időben próbáltam ritkábban èszrevenni,de szóvá is tette,hogy mièrt haragszok rá,hogy meg sem akarom látni az utcán...
2013. jún. 2. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Támadó kobold leírta a gondolatomat.
2013. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a megtiszteltetés, hogy a GYK-félistene osztja a nézeteimet:D
2013. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha régi szokás, úgysem hiheti azt, hogy csak miatta vetted fel.
2013. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!