Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan válaszolnak a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan válaszolnak a ronda férfiak kérdéseire így "nekem a belső számít a külső nem fontos. " Valójában ezt gondolják?

Figyelt kérdés

Mert tegyük fel hogy egy ronda férfi kezd ismerkedni egy nővel. A nő erre azt válaszolja hogy nem az esetem, vagy kiröhögi vagy szívatja.


(A történetben a nő azért nem ismerkedik meg vele mert az illető ronda. A férfi meg kellő jóindúlatú, szép belső tulajdonságai vannak)


Közben ez a arról papol valakivel hogy nekem a belső számít a külső nem fontos.


Most szerintetek egy ronda férfi találhat magának párt?



2013. jún. 3. 18:12
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
5%

ezt a xart!

:)

2013. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
84%
Igen találhat. Ha nem egyből nyomul meg próbálkozik, hanem tényleg csak ismerkedni, barátkozni akar a nővel akkor az látni fogja a jó tulajdonságait és összejöhet neki. Első ránézésre MINDEN EMBERNEK (férfiaknak is) számít a külső. Ezért ha azzal kezd h bepróbálkozik meg nyomul, persze h nem lesz sikere. Én személy szerint 11 hónapig jártam egy olyan pasival aki külsőre nem jött be, de barátként összeismerkedtünk, megkedveltem és összejöttünk.
2013. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
66%

Tudod mi a legnagyobb baj?

Az hogy állandóan a rondaságán siránkozik.Mindig az a téma.Megismer egy csajt így úgy ronda.A csaj csak szórakozik vele.

Nem sportol mert minek?Úgy is ronda lesz.Minek öltözzön jól?minek legyen rendes?Úgy is ronda marad.

Na ez nem kell a nőknek,és nem a kevésbé sármos férfiak!!

2013. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
72%

az olyan kamu mint a "méret nem számít"

de azt jobb hallani ,hogy soha nem lesz senkid ?

2013. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
89%

külső megfog - belső megtart - jó szex hozzáláncol

Tisztelet a kivételnek, mert elvétve természetesen akad.

Én nem vagyok kivétel, nekem fontos, hogy külsőre is tudjak vonzódni a férfihoz. De sosem terjesztettem itt az igét, hogy márpedig a belső az elsődleges. Fontos a belső is, de először a külsőt tapasztalod meg. És ha próbálkozik nálam egy olyan férfi, akinek több füle van mint foga és igénytelen is, de egyébként belsőre szép tulajdonságai vannak...akkor had ne érezzem már szarul magam azért, mert bottal sem piszkálnám meg.

Tudod van a mondás, hogy a szarban megforgatott csokit sem eszed meg, hiába tudod, hogy belül finom.

Peace.

24L

2013. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
16%

látom ma minden ronda fiú egyszerre van itt.

Ennyi muja embert...

2013. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
65%
Ez, hogy ronda pasinak is lehet barátnője csak vigasztaló duma. Nehogy komolyan vedd!
2013. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
29%

A világ legfontosabb alapigazsága a következő: A nők hazudnak! Lehet, hogy csak kegyes a hazugság, az is lehet, hogy önmagának is azt hazudja, amit neked, de hazudnak. Az igazi belső értékek pedig kevés nőt érdekelnek. Számukra az számít belső értéknek, hogy mennyire vagy domináns, az se baj, ha bunkó vagy, csak legyél domináns és határozott. Eztán jön a sorban a humor, abból is csak az egyszerűt tudják értékelni, a kifinomultabb, iróniára, szarkazmusra épülő humort nem tudják értékelni. A belső értékek listáján eztán következik a társadalmi presztízs, tehát legyél nagy ember, itt tök mindegy, hogy drogbáró, orvos esetleg jogász vagy, a lényeg a presztízs, ezután jön a pénz, mint belső érték, és ez a lista vége. A többi belső érték, mint intelligencia, műveltség, jó modor, kedvesség, hűség, erkölcs, megbízhatóság nem érdekli őket (legalábbis a fiatal nőket biztos nem). Ezek, akkor fogják őket érdekelni, amikor már lesz egy gyerekük a tökéletesen domináns hímtől, és kell egy balek, aki felneveli egy bunkó fattyát.

Ami pedig a külsőt illeti, itt is a dominancia a fontos, legyél magas, és nagy testtömegű, de viszonylag arányosan, mert az ad nekik biztonságot (igaz, hogy semmi esélyed sincsen ha többen támadnak rátok, de ezt ők már nem gondolják végig).

Szóval, ha meg akarod érteni a mai modern nőt, képzelj el egy tüzelő nőstény állatot. Az elvárásaik pontosan ugyanazok, mint egy állatnak. Ezt öntik le valami csöpögős rózsaszín sziruppal, hogy leplezzék, az állatiasságukat. Ez a szirup tartalmazza, a kegyes hazugságokat is. És persze velünk férfiakkal, próbálják elhitetni, hogy mi vagyunk az ösztönök által vezérelt szexéhes állatok, holott ez korántsem így van...


Az idősebb 30 feletti korosztály hölgytagjaitól ezúton elnézést kérek, rájuk ezek a megállapítások általában nem jellemzőek. Abban a generációban még voltak igazi nők, nem is kevesen.

2013. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
8 -válaszolóval teljes mértékben egyetértek.
2013. jún. 3. 18:34
 10/57 anonim ***** válasza:
91%

Hát én már 30as korosztályú nő vagyok, de egy dolgot szeretnék hozzáfűzni. Szerintem kétféle nőtípus van: aki megismerkedéskor azonnal dönt, hogy bejön-e neki a pasi vagy sem. Itt nyilván nagy szerepet kap a külső, bár azért nem kizárólag. A másik típus pedig néhány találkozás után dönt, vagyis esélyt ad annak is, aki esetleg nem vette le a lábáról a külsejével mindjárt az elején.

Természetesen ha az első találkozáskor taszítónak találja a másik felet, akkor erre kevés esély van, de gondolom ez egy férfinál hasonlóképpen működik.

Akik nem rendelkeznek jó külsővel, azoknál nyilván az első kategóriába tartozó nőknél való próbálkozás bukást ígér. Marad a második kategória, illetve növelhetik az esélyeiket, ha valamilyen módon alkalma van a nőnek az első randi előtt kicsit megismerni őket. Erre alkalmat nyújt az internet, vagy valamilyen közös érdeklődési kör például, amikor kötetlenül és elvárások nélkül lehet beszélgetni és ismerkedni.

A külső egy szinten mindenkinek számít, de vannak olyanok, akiknél valóban nem ez a legfőbb döntő.

2013. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!