Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondja a lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a lány, hogy aranyos vagyok akkor már nincs is esélyem nála, igaz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
De van. A minap kérdeztem egy lányt és megerősítette.
2013. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom 14-nél nem vagy több ha ezen agyalsz,ugye?
2013. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség!

Én most nagyon odavagyok egy srácért,mondhatni szerelmes lettem belé,mégis az első tulajdonság,ami eszembe jut róla,az az hogy ARANYOS. :) Főleg belsőleg,de kinézetre is.

20/L

2013. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz hogy talán csak egyszerűen aranyosnak tart? Amíg nem mondja a szemedbe hogy esélytelen addig van esélyed.
2013. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tartom aranyosnak,aki tetszik nekem. :)
2013. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oké,oké azért ne savazzatok már:D

Csak általában ha ezt mondja a lány akkor azt gondolnám, hogy inkább csak barátnak akar.

2013. jún. 4. 00:04
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem attól is függ,hogyan mondja.
2013. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy elírtam,nem mondta,hanem írta.
2013. jún. 4. 02:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha aranyosnak gondol akár a belső tulajdonságaid akár a külső vagy mindkettő miatt, akkor nem feltétlen jelenti azt hogy semmi esélyed nála, sőt az esetek nagy többségében azt jelenti hogy van nála esélyed:)
2013. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!