Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 évig vártam rá, nem rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 évig vártam rá, nem rég szakított. Itt az ideje, hogy lépjek vagy még várjak?

Figyelt kérdés

15 évesen megismertem egy lányt.Akkor beleszerettem.Ami azóta is tart.Még mindig nagyon szeretem.

Akkor ismerkedett egy sráccal így csak a barátja maradtam.összejött vele és most bő négy és fél év után szakítottak.Ennek három hete.Mindig segítettem neki,ha szomorú volt vagy valami bántotta mindig mellette álltam.Számíthatott rám.Mos is kirángattam a mély pontból de még mindig fáj neki a szakítás.

Elmondjam neki az érzéseimet?Vagy várjak vele?

F20 L19


2013. jún. 4. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
még várj vele, de maradj mellette, hogy érezze, rád számíthat
2013. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a te dolgod úgy pazarlod el a drága idődet ahogy akarod!


De utána meg ne siránkozz, hogy menyi minden kimaradt az életedből!

2013. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még várj vele kb 3-4 hónapot, utána mondd el !
2013. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bánom,hogy ennyi időt "elpazaroltam".Te úgysem értenéd meg szóval nem állok le magyarázkodni
2013. jún. 4. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

csak nehogy a 3-4 hónap alatt megint összejöjjön mással...

igyekezz vele minél többet lenni, próbáld szavak nélkül érzékeltetni, hogy milyen sokat jelent neked, hogy többet érzel, mint barátság.

ne hagyd, hogy még egyszer lecsapja valaki a kezedről!

2013. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátom...az ilyenek összejönnek mással....
2013. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Félre ne értsd kedves kérdező!

Mindenki a maga életének a kovácsa!


Lehet kicsit nyers vagyok, de ez is egy vélemény! (még ha negatív értelemben is!)


Ha ilyen egyszerű dologban nem tudsz dönteni, akkor mi van a komolyabb helyzetekkel!

Ott is mások döntéseire fogsz támaszkodni? Még akkor is, ha ezzel neked rosszba lesz!?

Akkor ki lesz a hibás? (persze te, de úgy érzed majd, hogy becsaptak) nem csinálsz mást mint hárítod a felelősséget a tetteidért!


Ha meg önállóan tudsz dönteni ebben a dologban. Akkor meg minek teszed fel ezt a kérdést?


Értem én, hogy kikéred mások véleményét!

De mivel nem ismerjük a lányt, hogy hogyan reagál a dologra, ezért 50/50% mind a két lehetőség. (hogy emiatt megutál, vagy szeretni fog és veled lesz!)


Szóval mind1, hogy mi mit írunk, úgy is az adott szituáció fog döntő szerepet játszani a dologban!

2013. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazad van és örülök az ilyen véleménynek is.

Viszont mivel ilyen dolgokban tapasztalatlan vagyok így olyan döntéseket hoznék amik nem lennének helyesek.Igen az ember a hibáiból tanul.De én nem szeretném elszúrni.És pont ezért van ez az oldal.

Amúgy autószerelő vagyok és sokszor nekem kell beszerezni az alkatrészeket.Itt megtanultam döntést hozni.mí éri meg és mennyiért..

2013. jún. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!