Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, hogy bi/leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, hogy bi/leszbikus a barátnőm. Mihez kezdjek? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves hetero lány vagyok, maximálisan toleráns a mássággal kapcsolatban.

Két barátnőmmel csak néhány hónapja vagyunk jóban. Annak idején az egyikük (legyen most "Tündi") közeledett hozzám azzal, hogy elkezdett közös témákat keresni és így végül hárman lettünk lányok barátok. Egy ideje észrevettem hogy Tündi néha kicsit túlságosan is ragaszkodik hozzám. Amúgy is naiv teremtés szóval eleinte arra gyanakodtam, hogy egyszerűen csak éretlen... de ahogy múltak a hetek, gyanakodni kezdtem, hogy többről van szó. Mindenben a kedvemben próbál járni akár a saját érdekei ellen is, sokkal többet ad az én véleményemre mint másokéra, minden hétvégére közös programot próbál szervezni, néha észreveszem hogy tanítási órán engem bámul. Olyankor elpirul, lesüti a szemét és elfordul. Amikor a harmadik lánnyal valami közös témát találok, féltékenykedni kezd és megsértődik. Olyankor csak én tudom megbékíteni, a másik lányra nem hallgat. Egyszer kicsit spicces állapotban bevallotta, hogy gyakran szexuális álmai vannak rólam, amelyeket szívesen kipróbálna a valóságban is. Józanon persze elhülyéskedte a dolgot, mikor rákérdeztem. Bulikban fiúkkal, lányokkal is szokott keverni, lányokkal persze csak poénból. Velem nem hajlandó, mert "fontosabb vagyok neki annál, hogy csak úgy félvállról vegyen"

Viszonylag komoly, türelmes lánynak gondolom magam és általában a hozzám hasonló, művészetek iránt érdeklődő, idősebb fiúk tetszenek. Nem tagadom, nekem bejön ha egy srác udvarias és ad magára, nem szeretem a macsókat. Tündi ezt úgy értelmezte, mintha én úgy abszolút a férfi nem ellen lennék és hajlanék a leszbikusságra. Többször utalt már rá, hogy ha megunnám a szingli életet és nem találnék hozzám illő fiút, rá akkor is számíthatok...

Szerintem biszexuális vagy leszbikus hajlamai vannak, csak még ő sem biztos magában és nem meri kimondani. Mit tegyek? Barátnőként nem akarom megbántani de néha már zavar a túlzott közvetlensége meg a célozgatásai. Természetesen semmi probléma nincs, ha kiderül róla, hogy leszbikus. De nem szeretném, ha erre rámenne a barátságunk. Mit gondoltok? Esetleg hasonló, személyes története van valakinek? Beszélnem kéne vele nyíltan vagy még halasszam a dolgot? Attól félek, hogy ha komolyan próbálnék vele beszélni, megsértődne és a személye elleni támdásnak venné a szavaimat...

:S



2013. jún. 4. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

a biszexekkel nem szabad kezdeni, ők a szexpiac csúcsragadozói

mindeki kerülje a biszexeket

2013. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Hű de megnéznélek titeket ,ahogy smároltok vadul és egymásnak estek Tündivel :D
2013. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: biztos nagyon összetörte valaki a szívedet... részvétem és fel a fejjel! :)


Második: Mint ahogy azt próbáltam érzékeltetni, én nem hajlok abba az irányba... pláne nem közönséggel!

2013. jún. 4. 23:19
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Leszbikus nem lehet, ha pasikra is hajt. A kettő kizárja egymást. Max biszex lehet.
2013. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok. De nem volt egy komoly kapcsolata sem, inkább csak hagyja, hogy nyomuljanak rá a pasik. Smárolnak, egy-két randi, max. petting és másfél hét után vége...
2013. jún. 5. 00:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Ettől ugyan úgy áll, amit írtam.
2013. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök szerelmes beléd. Kényes ügy. Nehéz úgy kezelni, hogy nem bántsd. Lehet, hogy tudja, nincs esélye és ezért nem lép. Lehet, hogy még magának sem vallja be - küzd maga ellen. Ha beszélgetsz vele a dologról, lehet, hogy rámegy a barátságotok. Ha nem beszélsz vele róla, lehet, hogy elmúlik magától. Ezt nagyon nehéz előre megmondani. Szerintem az nagyon fontos, hogy határozottan tudasd vele, neked csak a fiúk jönnek be, és őt csakis barátként szereted. Ezt nem muszáj direkt beszélgetésben közölnöd, de ahányszor csak lehetőség van rá éreztesd vele. Legyél mindig nagyon határozott. Ha tényleg értelmes, akkor ért a szóból - gesztusokból - és nem ringatja ábrándokba magát. Akkor ő is azon lesz, hogy kiszeressen belőled. De ehhez tényleg az kell, hogy néha se ébressz benne hiú reményeket - még véletlenül se. Mert ilyenkor hajlamos az ember minden kétértelmű dolgot jelzésnek venni, és abban reménykedni, hátha csak szégyenlős vagy, hátha még magadnak sem vallod be.
2013. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne próbálj vele beszélni. Nézd el neki azt, ha túlzásokba esik, vagy egyebek. Legyél vele kedves, és a barátságra koncentrálj! Ne kezeld úgy, mintha valami fura szerzet lenne, mert az neki is fel fog tűnni, és mind a ketten kellemetlenül fogjátok érezni magatokat. Kezeld úgy, mintha egy sima, heteró barátnő lenne.
2013. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az nagyon fontos, hogy határozottan tudasd vele, hogy benned egyáltalán nincsenek hajlamok

de valóban nem szabad szerintem úgy elé állni, hogy figyelj nem baj hogy szerelmes vagy belém, de nekem nincsenek leszbi hajlamaim...:/

szóval akárhányszor célozgat, erősítsd meg valahogy, hogy te sose kezdenél lánnyal se komolyat se alkalmit :)

mert akkor ő se reménykedik, és csak elmúlik egy idő után a dolog


19/leszbikus

2013. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!