Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik és több embertől hallottam, hogy én is tetszem neki. Nem tudom hogyan kerülhetnék közelebb hozzá, mert szinte alig ismerem, pedig 8 évig egy iskolába jártunk. Most már csak a buszon szoktam látni. Szerintetek tényleg tetszem neki? Egyszer meglátott a buszmegállóban és nem szállt fel a buszra, pedig azzal szokott járni, ez miért lehetett? Lehet, hogy hülyeség, de az is lehet a jele annak, hogy tetszem neki, hogy elfordul, ha arra nézek? Előre is köszönöm a válaszokat! 15/l

2013. jún. 4. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tetszel neki, de remélem nincs igazam :)

16/f

2013. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2013. jún. 4. 23:03
 3/3 anonim válasza:
Szerintem se teszel neki, de ez annak a jele is lehet hogy kicsit félénk..
2013. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!