Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen rámmászott. Jent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen rámmászott. Jent valamit?

Figyelt kérdés
Osztalykirandulas volt, es leittuk magunkat de mindenki emlekszik mindenre. Egyik osztalytarsammal aki mar regota tetszik nekem ketten voltunk, megfogta a kezem olelgetett. Aztan egyutt neztuk a csillagokat . Kozben a homlokomat puszilgatta es kerdeztem h csukva van e a szeme es csukva vol. Kesobb olelgetett, meg olyanokat mondott ne menjek el, meg is csokolt. Aztan mas nap hozzam se szolt es senkinek nem momdott rolam semmit, allitolag egesz nap gondolkodott. Aztan azt mondta semmi komolyat nem akar, ami nekem nagyon rosszul esik. Szerintetek szeret? Vgy tenyleg csak egy ejszakas volt neki? Aki vegigolvasta koszonom.komoly valaszokat varok. 15/l

2013. jún. 5. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ha akarna valamit, akkor másnap beszélt volna veled az éjjel történtekről
2013. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta nem akar semmi komolyat, akkor miért maradt benned kérdés? Fiatalok vagytok, ráadásul osztálytársak....nem is kell, hogy komolyabb legyen. Ilyenkor kb ez a normális. Te is vedd lazábbra, még annyi minden vár rád. :)
2013. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg egy éjszakásat akart volna, akkor TÖRTÉNT VOLNA VALAMI. De mivel semmi se történt, csak egy kis csók, piálás... Jobb, ha tőle kérdezed meg.
2013. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
AZ egyéjszakásat akkor mondják, ha volt szex :D
2013. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!