Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h egy lányt rögtön megbélyegeznek, ha lefekszik több pasival, egy fiút pedig ugyanebben az esetben 'jó' fejnek tartanak?

Figyelt kérdés
a kulcsos sztori f@szság :D !!
2013. jún. 5. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
volt már millió ilyen kérdés, nagyon jó kis okfejtésekkel alatta. olvasgass
2013. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A te kérdésed is az.2 típusú ember van,mindkét nemnél.Az egyik a konzervatív,aki ezt nem tudja megemészteni,a másik pedig,aki k*r össze-vissza.Akár férfi,akár nő,az illető egy rib@nc.
2013. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem tudom.
2013. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan ismerőseim,akik kifejezetten szeretik,ha egy lány tapasztalt.A nőknél is van ilyen.Nekem nem kellene "tapasztalt nő",főleg nem első alkalomra.
2013. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Gondolj el egy olyan kulcsot, ami minden lakatot nyit az már igen jó kulcs...de ha van egy lakat, amihez minden kulcs jó, akkor szar az a lakat...
2013. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet mondani hogy f@szság, de tökéletesen szemlélteti a dolgot.


Egy nő meg nem attól lesz tapasztalt, hogy minden este más teszi be neki.

2013. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a kulcsos dolog tényleg hülyeség. Mármint persze jó az a kulcs, de pl nekem baromira nem kéne mert mindent kinyit..minden ajtónak kell egy külön kulcs, ami csak arra van tervezve (jobban nem tudom megfogalmazni bocsi).:)

Amúgy Kérdező..pont ma beszéltünk erről a felvilágosító órán. Amúgy a kérdésed szerintem jogos, mert álltalában(!) tényleg ez van. Én személy szerint fiatal korom ellenére több fiúval is voltam már rövid időn belül. Úgy fogom fel, hogy 'kipróbáltam' milyen is ez...hogy kötöttség nélkül akár stb stb , de rájöttem, hogy szükségem van arra, hogy kapcsolatban, érzelmekkel csináljam ezt,de ettől még nem kell megbélyegezni! Nem értem ilyenkor már miért kezdenek el rib@ncozni meg k*rvázni...egyszerűen csak 2 féle típus van, a konzervatívabbak és azok akik akár bárkivel lefekszenek mert nekik nem feltétlenül szükséges ehhez érzelmi kötöttség.

2013. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7es vagyok

Látom sikerült full értelmetlenül leírnom(hulla vagyok szóval legyetek szívesek és nézzétek el:) ):s Azért remélem a lényeget értitek.

2013. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te hova tennéd be a pénzed? Egy olyan bankba ahova 500 ember bármikor bejárhat és bármihez hozzáférhet, vagy egy olyanba, amihez csak neked van kulcsod?
2013. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!