Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen okból kérdezite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen okból kérdezitek meg egy sráctól, hogy van-e barátnője?

Figyelt kérdés
Egyszer volt egy lány ismerősöm, egy tanfolyamra jártunk. Nem igazán ismertük egymást, de nem voltunk rosszban. Előfordult, hogy futólag váltottunk pár szót, de ennyi. Egyik alkalommal volt egy kommunikációs feladat, és többek között ő is a csoportban volt, a másikat kellett kérdezgetni stb. Tök semleges dolgokról kérdezgetett, aztán egyszer váratlanul megkérdezte, hogy "és egyébként van barátnőd?". Annyira meglepődtem, hogy alig tudtam kinyitni a számat, ráadásul frusztrált, hogy mások előtt szegeznek nekem ilyen kérdést, nem szoktam a magánéletemről beszélni. És amikor mondtam neki, hogy nincs, akkor mintha meglepődve kérdezte volna, hogy "hogyhogy?". Szóval lányok, ha megkérdezitek egy sráctól, hogy van-e barátnője, akkor emögött van-e valamilyen "hátsó szándék", vagy "csak úgy", kíváncsiságból kérdezitek? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 5. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak kíváncsiság (ez a gyakoribb) vagy akar valamit. Nálam ha utóbbi az eset, akkor nem kérdezem meg, hanem megtudom valakitől.
2013. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tán mert érdekel? :D
2013. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, de az az érdeklődés milyen szintű? Mint egy "ismeretlen személyt" szeretnétek megismerni a másikat, és nem érdekel benneteket "úgy" az illető, vagy inkább mint pasi érdekes számotokra a másik, és azért kérdezősködtök?
2013. jún. 5. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsiság
2013. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 OoVvSs ***** válasza:
merő kíváncsiság
2013. jún. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból. Ha nem abból lenne, akkor elkezdett volna közeledni feléd. :)
2013. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!