Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szellemi fogyatékos lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellemi fogyatékos lányként lehet barátom?

Figyelt kérdés

Nem tudok teljes lényemmel egy dologra koncentrálni. Sokszor üveges a szemem, nagyon gyakran elbambulok. Az érzelmi szintem, akár egy kisgyereké. Kicsit zárkózott vagyok, mert inkább szeretem megfigyelni az embereket, mintsem beszélni velük. Érzékeny is vagyok, néha csak hirtelen elsírom magam. Meg általában szomorú vagyok, depressziós hangulatban vagyok, nem élek igazán. Viszont sok témához értek, mert szeretek tanulni.

Szerintetek a fogyatékosságomat el lehet fogadni?

17L


2013. jún. 5. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
igen persze :)
2013. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
az írásodból nem tűnsz szellemi fogyatékosnak, sőt mégcsak butábbnak sem az átlagnál:) max érzelmileg vagy labilis és esetleges szociális problémáid vannak
2013. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 HalkHogen ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen.
2013. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez még szerintem nem "fogyatékosság". Csak kicsit érzelmesebb vagy :)
2013. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 GentLnazi ***** válasza:
100%

Ez nem fogyatékosság...majd, hogy nem előny.

Az kicsit kellemetlen, hogy egy adott dologra nem tudsz koncentrálni ,de nem fogyaték.

Néha van h én sem tudok koncentrálni,meg eggyütt érezni sem szoktam általában,de ezt nem tartom fogyatékosságnak.

Inkább csak kellemetlen tud lenni.

2013. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt én nem igazán nevezném fogyatékosságnak. Szimplán más vagy, mint a többiek. Ki mondta, hogy szellemi fogyatéjos volnál?


Amúgy ne aggódj, nem is tudnád hány olyan csaj van, akit nem éppen az eszükért szeretnek...

2013. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barátod, de ezt fogyatékosságnak titulálni kicsit meredek. Értelmes lánynak tűnsz :)
2013. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
tudod miért vagy szellemi fogyatékos? mert nem tudod,h ez nem az. :D
2013. jún. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

tuti bájos lehetsz de nekem egy többet beszélő lány kéne

f19

2013. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

miért lennél szellemi fogyatékos, nem vagy az

rengeteg ember depressziós ki jobban, ki kevésbé

szeretsz tanulni, az jó

értelmes vagy, szóval lesz barátod, nyugi N

2013. jún. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!