Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim 30 éves és napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim 30 éves és napi 1-szer minimum szexelünk, de ő ennek ellenére kiveri napi 1-szer de van hogy 2-szer is. Hogyan szoktathatnám le róla hogy enyi idősen ne verje ki olyan sokszor? 22/L

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 13:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ennyi
2013. jún. 6. 13:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne leszoktatni erről? Vannak igényei, nem más nőhöz megy ne akard ezt irányítani szerintem
2013. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez neked miért okoz problémát?
2013. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha annyira nem akarod h ezt csinálja sexeljetek többet :)
2013. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A Katie ***** válasza:
77%

Bárcsak át tudnám látni, miért zavarja egyes csajokat, hogy a pasijuk kiveri. Fáj nekem? Nem. Erkölcsileg problémás? Nem.

Kérdező, hacsak nem a Tesco közepén csinálja, miközben te a vacsorára való húst nézegeted a hentespultban, szerintem ne szólj bele.

2013. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 szex és leszokik.
2013. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ez miért gond? akkor akarj több szexet

vagy miért nem mész oda és nem a kezét vesz igénybe, hanem a szádat? ez csak egy ötlet van még több is, képzeld hogy örülne, meglepnéd odatérdelsz elé N

2013. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen aktív.:D Ha meg nem dugna meg rendesen és nem vágyna rá csak havi egyszer akkor meg az lenne a baj.
2013. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Több szex, és akkor nem fog maszturbálni... :P


Ez nem úgy működik, hogy leszoktatod... Vágyik rá és azt nem lenne jó elfojtani! Baj csak akkor van, ha a maszturbálást a szex helyett csinálja... az függőség lenne!

2013. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gond. Így engem sem zavarna ha van napi szex. De nálunk szex nincs max heti 1 és többször veri ki mint h szexeljünk. Na ez zavarhatna :D
2013. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!