Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés

22 évesen még mindig egyedül vagyok.Akik azt állították,hogy szeretnek,vagy olyanok voltak,akikkel a büdös életben nem találkoztam személyesen,vagy olyan,aki nem merte vállalni az arcát és kiszúrta a szemem egy névtelen levéllel.

Jól beszoptam.De miért?Mindig,amikor lenne valaki,ott van a "DE" és végül megint marad az alap állapot.Másnak olyan könnye mennek az ilyen dolgok,szabályosan az ölükbe hullik,nekem meg akkor se,ha teperek érte.

Ez nem rinyálás,pusztán kíváncsi vagyok,hogy egy külső szemlélő szerint,hol k*rom el.


2013. jún. 6. 16:09
 1/9 anonim válasza:
csajvagy?eleve hogybeszélsz egy ojannal aki nemrak ki képet?
2013. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2013. jún. 6. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagy közhely az, amit most írni fogok, DE, talán ott k*rod el, hogy túlságosan is tepersz. Ez nem egy olyan dolog, ami annál hamarabb jön, minél jobban tepersz érte.. Egyszer csak jön és kész.
2013. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A Katie ***** válasza:
Elég kevés infót árultál el ahhoz, hogy csak így első blikkre meg lehessen mondani, mi a hiba. Valószínűleg a kiállásoddal van probléma, ahogy írsz, úgy érzem, nincs túl sok önbizalmad. Közhely, de ha nem fogadod el magad, ne várd, hogy mások el tudjanak fogadni.
2013. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a szavaidból kiindulva neten ismerkedsz, ez általában nem szokott összejönni, hiszen sok a csaló meg a mást mondó stb. próbálkozz személyesen ismerkedni (itt nem a buli helyekre gondoltam)
2013. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az önbizalmammal szerintem nincs baj,csak nem tartom magam valami nagy durranásnak.Sportos vagyok,az arcom sem ronda.Volt már,aki meglepődött,hogy nem volt még barátnőm.Egyszer egy elég átlagos lánnyal próbáltam összejönni,de lekoptatott,pedig rajtam kívül mindenki azt mondta rá,hogy ocsmány és senki nem is nagyon állt szóba vele.Ha még egy ilyen lány is lekoptat,akkor valahol nagyon elcseszhettem a dolgot.
2013. jún. 6. 16:16
 7/9 A kérdező kommentje:

"a szavaidból kiindulva neten ismerkedsz, ez általában nem szokott összejönni, hiszen sok a csaló meg a mást mondó stb. próbálkozz személyesen ismerkedni (itt nem a buli helyekre gondoltam)"


Nem vagyok fent társkeresőn,ha arra gondolsz.Szerintem az csak lehúzás.

A névtelen levelet borítékban kaptam,nem neten,de az már nagyon régen volt.

Másnak könnyen megy,mert az ismerősei,vagy az ismerőseinek az ismerősei közt akad valaki.Az én ismerőseim közt szinte lány se nagyon van,olyan meg pláne nem,aki kíváncsi lenne rám.

2013. jún. 6. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy te rontod el, lehet, hogy egyszerűen nem a megfelelő emberekkel ismerkedsz. Másoknak azért hullanak könnyen az ilyen dolgok az ölükbe, mert a legtöbb ember eléggé ugyanolyan, könnyen találkoznak magukhoz illő emberekkel. Aki valamiben eltér, annak nehezebb dolga van.
2013. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én majdnem mindenben eltérek az átlagtól.
2013. jún. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!